Sıralama

Mama Önlükleri

 

Mama önlükleri, ek gıdaya geçen bebeklerin kıyafetlerinin kirlenmemesi için kullanılır. Elbette mama önlüğü yalnızca ek gıdaya geçen bebeklerde kullanılmaz. İstifra ettiğinde, sıvı alırken ve özellikle diş çıkarırken bebeklerde önlük kullanılmalıdır. Önlük neredeyse belli bir dönem, bebekler için vazgeçilmez bir eşya olur. Annelerin sürekli olarak kıyafet değiştirmesini önleyen bebek önlüklerini, Baby Mall’dan takım halinde ve tek tek alabilirsiniz.

 

Mama Önlükleri Niçin Kullanılmalıdır?

 

Mama önlükleri bebeğin üstünü kirletmemesi için kullanılmalıdır. Bunun yanı sıra bebek önlükleri, bebeğin üstü ıslanmaması için de kullanılır. Üstü sürekli ıslanan veya ıslak kalan bebeğiniz, soğuk algınlığına yakalanabilir. Bunu önlemek için, sıvının bebeğin göğsüne temas etmemesi sağlanır. Bebekler, aldıkları gıdayı kabul etmediklerinde de istifra edebilir. İstifra eden bebeklerin üstü, mama önlükleri ile tertemiz kalır. Siz de sürekli olarak kıyafet değiştirmek durumunda kalmazsınız.

 

Ek Gıdaya Geçen Bebekler İçin Mama Önlüğü

 

Büyüyen ve gelişen bebeklerin farklı ihtiyaçları gündeme gelmeye başlar. Özellikle ek gıdaya geçen bebekler için, farklı araç ve gereçler alınması gerekir. Mama önlüğü de, bebekler için bu dönemde en fazla kullanılan ürünler arasındadır. Bebeğinizin üzerinin ıslanmaması ve kirlenmemesi için kullanacağınız önlükler, markalar tarafından farklı formlarda üretilir:

 

  • Klasik önlükler
  • Fular önlükler
  • Diş kaşıyıcılı önlükler

 

Baby Mall’da kullanıcılara sunulur. Yıkanabilen ve kolayca temizlenebilen ürünler, organiktir. Poplin ya da % 100 pamuktan üretilen önlükler son yumuşaktır. Bebeğin tenine zarar vermez. Kız ve erkek bebekler için farklı renklerde üretilen önlükler zararlı maddeler içermez. Çamaşır makinelerinde yıkanabilen ürünler, bebekleri terletmez ve alerji riskini ortadan kaldırır.

 

 

Baby Mall’da uygun ödeme koşulları ve fiyat avantajları ile sunulan bebek mama önlükleri, kullanıcılara tek tek ya da set halinde sunulur. Değişik renklerde üretilen ürünler cıvıl cıvıldır. Set halinde kullanıcılara sunulan ürünlerde, önlüğe ilave olarak şapka ve kurdele de bulunur. Kullanımı çok kolay olan ve çamaşır makinelerinde yıkanabilen ürünler, renk ve desenleriyle eğlenceli kıyafet kombinleri yaratmanızı da sağlar.

Son Gezilen Ürünler