Sıralama

Küvet Ve Küvet Ayağı

Bebeklerin doğduklarından kısa bir zaman sonra ihtiyaç duydukları banyoların, en önemli malzemelerinden olan küvetler ve küvet ayakları, bebek bakımında oldukça önemli bir yere sahip. Bebeğinizin banyoları sırasında hem konforunu sağlayan, hem de sizin bebeğinizin bakımını kolaylıkla ve yardıma ihtiyaç duymadan yapabilmenizi sağlayan, bebek küvetleri ve küvet ayakları için çok sayıda ürün bulunuyor.

Bebek küvetleri dilerseniz tek dilerseniz de set içerisinde satın alabileceğiniz aksesuarlar. Ayrıca her bütçe için kolaylıkla bulunabilen ürünler. Modellerine göre fiyatları da değişkenlik gösteren bebek küvetleri, ayrıca küvet ayaklarıyla birlikte de satılıyor. Küvet ayakları, bebek küvetlerini banyoda sabitlemenize ve bebeğinizi güvenli şekilde yıkamanıza olanak sağlıyor. Boyları dilediğiniz şekilde ayarlanabilir yardımcı aksesuarlardır. Küvet ayakları bebek küvetini yere sabitlemenin dışında, banyo zeminine sıkı şekilde tutunması sayesinde istenmeyen kaymaları ve kazaları da önleme özelliğine sahip.

Bebek küvetlerinin çok sayıda modeli bulunuyor. Termostatlı, kendinden giderli, katlanabilir ve oturaklı gibi çeşitleri mevcut. Küçük bir banyonuz varsa ve bebeğinizin küvetinin çok fazla yer kaplamasını istemiyorsanız katlanabilir olan modeller tam size göre. Ayrıca, son zamanlarda oldukça öne çıkan bebek spa küvetleri bulunuyor. Bu küvetlerde bulunan özel bir batarya sayesinde suyun soğukluğu ve sıcaklığı otomatik olarak ayarlanabiliyor. Ek olarak masaj seçeneği de bulunuyor.

Multifonksiyonel Küvetler

Akıllı bebek küveti denilen modellerdeyse bebek tartısı, su sıcaklığı için özel ısı ayarlama özelliği ve istenilen verilen kaydedilebilmesi gibi çeşitli özellikler bulunuyor. Bebek küvetleri farklı boylarda üretiliyor. Yenidoğan küvetleriyle bebek küvetlerinin boyutları, birbirlerinden farklı oluyor. Ancak alacağınız çeşitli ekipmanlar, bebek küvetinizde yeni doğan bebeğinizi yıkamanıza da olanak sağlıyor.

Genelde ihtiyaçtan bir boy daha büyük alınan bebek küvetleri uzun süreli kullanılabiliyor. Üretildiği malzemenin içinde bebeklerin sağlığına ve hassas ciltlerine zarar vermeyecek olan materyaller kullanılmasına özen gösteriliyor. Ayrıca ek olarak satın alabileceğiniz bebek oturakları da hemen hemen her küvete uyum sağlayabiliyor. Ergonomik olduğundan dolayı da bebekleriniz banyo süresi boyunca rahat ediyor. Yeni doğan ya da kendi kendine oturacak yaşta olmayan bebekler içinse, matların ve filelerin de olduğu küvet setlerinden tercih edebilirsiniz.

Son Gezilen Ürünler