Sıralama

Bebek Külotlu Çorap

“Bebeğime külotlu çorap giydirmeli miyim?” diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Annelerimizin çoğu, bebeklerinin dolabında hem kız hem erkek bebek külotlu çoraplarından mutlaka bulunduruyor. Özellikle kış ve sonbahar aylarında, kalın külotlu çoraplar bebeklerinizi soğuktan korur. Yaz aylarında ise külotlu çoraplar, kız bebekler için şıklığın simgesi olabiliyor.

Külotlu Çorap Faydaları

Karın bölgesini, bacakları, beli ve ayakları aynı anda sıcak tutmasıyla, her nesilden annenin tercih ettiği külotlu çoraplar; gaz sorunu olan bebekleri rahatlatmakta size yardımcı olabilir. Anne karnındaki sıcaklığa ve sarmalanma hissine alışkın yenidoğan bebeğinize güven duygusu verir. Yaşanabilecek ısı değişimlerinin, bebeğinizin vücuduna etkilerini minimuma indirir. Her mevsim tercih edilebilir olmasıyla oldukça kullanışlı bir üründür.

Bebeklerin Hareketlerini Kısıtlamaz

Ailelerin külotlu çorap hakkında belki de en çok merak ettiği şeylerden biri, bebeklerinin içinde rahat edip etmeyecekleridir. Bunu merak etmekte çok haklısınız. Gelişmekte olan minik bebeğiniz için, iç giyimde rahatlık oldukça önemli bir konu. Bacaklarını ve ayaklarını oynatmaya, uzanmaya, dönmeye hatta adımlamaya ve yürümeye çalışan bebeğinizin; giydiği her ürünün içinde rahat etmesi onun gelişimini destekleyecektir.

Doğru tekniklerle üretilmiş bir külotlu çorap, esnek ve yumuşak yapısıyla bebeğinizin hareket kabiliyetini kısıtlamaz. 0 pamuk içeriği sayesinde ayak ve bacaklarda terleme yapmaz. Özenli ve doğru seçilmiş külotlu çoraplar, hem kız hem de erkek bebek ayakkabı ve botları içerisinde rahatlıkla kullanılabilir. Tamamladığı kıyafetlerin konforunu destekler.

Özellikleri

Bebeğinizin cildi özellikle ilk aylarda oldukça hassas ve tahrişe meyillidir. Onun narin vücuduna temas edecek kumaşların özelliklerini bilmek; gülücüklerini garantiye almak demek. O yüzden bebeğinize giydireceğiniz külotlu çorapların “nefes alan kumaş” dediğimiz pamuktan üretilmesi, ısı yalıtımı yaparak sıcak-soğuk dengesi sağlaması çok önemli. Her yaştan çocuk giyiminin vazgeçilmezi % 100 pamuktan üretilmiş külotlu çoraplarımız; bebek sağlığına dost, onun hassas cildini bozacak petrol içerikli hiçbir kimyasal madde içermeyen, anti-bakteriyel yapıda üretilmiştir.

Bu iç giyim ürünü, bebeğinizi belinden ayakucuna kadar koruyacak ve şıklık sağlayacak. Hem kız hem de erkek çocuklarına özel, en güzel külotlu çorapları BABYMALL’da bulabilirsiniz.

 

Son Gezilen Ürünler