Sıralama

Krem Ve Yağlar

Annelerin ciltleri gebelik sırasında kilo alıp verme nedeniyle yıpranabilir ve kuruyabilir. Doğum sonrasında ise ciltleri yenilenme sürecine girer. Bu nedenle cilt bakımı hem gebelikte hem de doğum sonrasında oldukça önemli olan bir konudur.

Annelerin ciltleri için özel olarak üretilen bakım yağları ve bakım kremleri bulunur. Bu yağ ve kremlerin kullanım amaçları birbirinden farklıdır. Biri cildin kurumasını engellerken ve masaj hissi yaratırken, diğeri ise cildin ihtiyacı olan nemi sürekli sağlayarak cildin yenilenme sürecine yardımcı olur.

Anne bakım yağları ve kremleri doğal içeriklere sahip olan ürünlerdir. Büyük çoğunluğu kimyasal madde içermezler. Ayrıca doğal bitki özlerinden üretilirler. Bu nedenle güvenli şekilde kullanılabilirler. Cildin kaybettiği nemi geri kazanmasında, kurumasının engellenmesinde ve sürekli yumuşak bir cilde sahip olunması konusunda destekleyici olan ürünlerdir.

BabyMall Krem Ve Yağları Diğer Nemlendiricilerden Farklıdır

Bu ürünler, özellikle ciltte gebelik sonrasında oluşan gerginliğin giderilmesi konusunda oldukça etkilidir. Ürünlerin içeriklerinde jojoba yağı, organik çeşitli özler, badem yağı ya da kantaron yağı gibi tamamen doğal ürünler kullanılılır. Bebek ürünlerinde olduğu gibi, anne adaylarının ve annelerin kullanacağı bakım ürünleri dermatolojik olarak test edilir. Ayrıca ürünlerin üretimleri sırasında içlerine eklenen, çiçek yağlarının bileşenleri ya da çeşitli bitki ve besin özleri sayesinde oldukça hoş kokuları vardır. Bu ürünler ciltte oluşan kuruluğun giderilmesinde ve gerginliğin en aza indirilmesinde konusunda yardımcı olur.

Nemlenen ciltte gözeneklerde açılır ve bu durum ise annelerin cildinde bulunan alt katmanların hava almasını sağlar. Düzenli şekilde kullanıldığında, cildin yenilenmesi normalden çok daha kısa sürede gerçekleşir. Doğum öncesinde olduğu gibi sağlıklı ve nemli bir cilt görünümüne kısa sürede kavuşulabilir.

Vücut kremleri ve bakım yağlarının genellikle banyo sonrasında sürülmesi tavsiye edilir. Cildin tamamına, dirseklere, karın bölgesine, bacak ve baldırlara, dizlere, göğüs bölgesine ve sırt bölgesine uygulanabilir.

Doğum öncesi ve sonrasında kullanılan bu kremler, cildi öncelikle yumuşatma özelliğine sahiptir. Sonrasında ise bir ferahlık hissi ve hoş bir koku sağlar. Anne bakım yağları ise genellikle sürüldükten sonra masaj hissi yaşattığından dolayı, sıklıkla kremler ile birlikte tercih edilen ürünler arasındadır.

 

 

 

Son Gezilen Ürünler