Sıralama

Klozet Adaptörü ve Örtü

 

Çocukların ve bebeklerin tuvalet eğitimleri için, günümüzde anne ve babalara yardımcı çok sayıda ekipman bulunabiliyor. Bunlardan en öne çıkanlarından birisi de, klozet adaptörü ve örtüleri. Çocukların tuvalete alışma sürecinde kullanılan bu ürünler, tuvalete gitmeyi çocuklar için eğlenceli hale getiriyor. Bu sayede tuvalet eğitimi süreci çok daha kısa sürede tamamlanabiliyor.

 

Çocuklarınızı klozete alıştırmak için kullanılan, klozet üzerine ayrıca ve kolaylıkla monte edilebilen ürünlere klozet adaptörü adı veriliyor. Adaptör klozetin oturma yerini biraz daraltarak çocuklar için uygun bir ortam oluşturuyor. Tasarımları da çocuklar için dikkat çekici ve eğlenceli olan ürünler, çocukların tuvalet eğitiminde en büyük yardımcılar olarak karşımıza çıkıyor.

 

Adaptör Çeşitleri

BABYMALL’da çok sayıda klozet adaptörü ve örtüsü bulunuyor. Bunlardan en çok tercih edileni merdivenli klozet adaptörleri olarak biliniyor. Klozete adaptörle birlikte monte edilen ürün, çocukların klozete kolay ulaşabilmesi için ayrıca basamaklara da sahip şekilde üretiliyor. Bu nedenle ayrıca bir yükseltici basamağa da ihtiyaç duyulmuyor.

 

Diğer bir model klozet adaptörü, kolay şekilde iki yanlarında bulunan kulplarla tuvalete monte edilebiliyor. Ayrıca adaptörlerin katlanabilir olanları da bulunuyor. Katlanan klozet adaptörleri ve çıkabilen örtüleri, dilediğiniz yere bu aparatı kolaylıkla yanınızda götürebilme kolaylığı sağlaması açısından da önemli. En son çıkan ürünlerden biri de, müzikli olan klozet adaptörleri. Çocukların seveceği bir müzik ile, tuvalet eğitimi eğlenceli hale getiriyor. Klozet adaptörlerinin ayrıca üzerine geçirebilmeniz için örtüleri de bulunuyor.  

 

Tuvalet eğitimini kolaylaştıran, tuvalete alıştırmak ve gerekli alışkanlığı çocuklara kazandırmak için kullanılan adaptörlerde kullanılan örtüler de; çocukların sevdiği çizgi kahramanların baskıları ile renklendiriliyor. Çeşitli renklerde ve desenlerde olan örtüler de, istenildiği zaman kolayca çıkarılabiliyor ve yıkanabiliyor.

 

Klozet adaptörlerini ve örtülerini kullanarak çocuğunuzun tuvalet eğitimine istekli şekilde katılmasını sağlayabilir ve bu alışkanlığı kolayca kazanmasına yardımcı olabilirsiniz. Hemen hemen her bütçe için üretilen klozet adaptörleri özelliklerine göre farklı şekillerde fiyatlandırılıyorlar.

 

Merdivenli, klasik, müzikli ve portatif gibi farklı modelleri bulunan klozet adaptörleri sayesinde çocuğunuz keyifli şekilde tuvalet eğitimi alacak ve kazanması gereken alışkanlıkları kolaylıkla kazanacak.

 

 

 

Son Gezilen Ürünler