Sıralama

Kırtasiye

Kırtasiye ürünleri, bebeklik döneminden itibaren başta çocukların olmak üzere herkesin ilgisini çeker. Kalem ve kağıtlarla başlayan bu süreç, başka ürünlerin kullanılmasıyla devam eder. Anne ve babalar, çocuklarının eğlenmesinin yanında eğitiminin de sağlıklı bir biçimde sürmesi için; bebekler ve çocuklar için özel olarak üretilen kırtasiye ürünlerine yönelir.  Baby Mall’un geniş ürün skalasında, birbirinden farklı markaların binlerce çeşit kırtasiye ürünlerini bulabilirsiniz.

Bebekler, okula giden ağabeylerinden ve ablalarından görerek kırtasiye ürünleri ile oynamak ister. Bu durum, onlar için sadece bir eğlence gibidir. Ancak, eğitimleri ve okula hazırlanmaları için oldukça önemlidir. Baby Mall kırtasiye kategorisinde şu ürünler bulunur:

  • Aktivite kitapları
  • Anne&baba kitapları
  • Boya ve boya kalemleri
  • Boyama kitabı
  • Çanta
  • Hikâye ve masal kitapları
  • Oyun hamurları
  • Oyun kumları
  • Yazı tahtası

Bütün bu ürünler, çocukların zihinsel gelişiminin yanı sıra dil gelişimleri için de oldukça önemlidir. Kırtasiye ürünleriyle anne ve babalar; çocuklarıyla türlü okuma, yazma, boyama ve resim çizme etkinlikleri yapabilir. Bu ürünler, çocukların sosyalleşmesine de katkı sağlar.

Hayal Dünyalarının Gelişmesi İçin Kitaplar

Öykü, masal ve fabl türündeki eserler çocukların hayal dünyasını geliştirir. Okul öncesine giden çocukların ebeveynleriyle yakın ilişkiler kurmasını da sağlayan öykü ve masal kitapları, çocukların okuma alışkanlığı geliştirmesinde etkin rol oynar. Ebeveynin okuduklarını zihninde canlandıran çocukların hayal kurma yeteneklerinin yanı sıra, düşünme yetenekleri de muazzam biçimde gelişir. Kitabı dolayısıyla da kültürel faaliyeti daha fazla sevmeye başlayan çocuklar, ileriki yaşamlarında da kitap okuma alışkanlığını bu sayede kazanır. Rengârenk illüstrasyonların bulunduğu hikâye ve masal kitaplarını, çocuklar tek başlarına da kullanabilirler.

 

 

Birbirinden Farklı Aktivite Ürünlerini Baby Mall’da Bulabilirsiniz

Boyama kitabı, boya kalemi ve aktivite kitabı çocuklara bireysel çalışma alışkanlığı kazandırır. Hayal dünyalarındaki imgeleri resim olarak çizen çocuklar, kendilerini gerçekleştirmiş olur. Çocukların gelişim dönemlerine uygun olarak üretilen yazı tahtaları da, hem resim çizme hem de yazı yazma becerilerini geliştirir. Oyun hamurları ve oyun kumları gibi kırtasiye ürünleri yeni bir şeyler üretme, zihinlerindekileri gerçeğe dökme ve üretim yapma yeteneklerini geliştirmelerine faydalı olur.

Son Gezilen Ürünler