Sıralama

Kenar Ve Köşe Koruyucular

 

Kenar ve köşe koruyucular bebeğinizi evdeki tehlikelerden koruyabilir, sivri ve yaralanmalara neden olan kenar ve köşelerden koruyabilir. Bebekler, dört aylıktan itibaren hareketlenmeye başlar. Ev, onlar için bir keşif alanıdır. Her yeri dolaşmayı, evde ne var ne yok görmeyi isterler. Dokunma duyusuyla gerçekleşen bu keşif, onların dikkatsiz davranarak ya da dengelerini kaybederek düşmeleriyle sonuçlanabilir. Evinizdeki sivri kenarları ve köşeleri, Babymall’daki koruyucular sayesinde evin içindeki tehlikeli noktaları en alt düzeye indirebilirsiniz.

 

 

Evinizi dekore ederken ister istemez sivri köşeli ve kenarlı eşyalar alıyorsunuz. Bunlar evinizin güzelliğini artırıyor ama aynı zamanda bebeğiniz için de risk oluşturuyor. Sehpa, koltuk takımları, masa ve sandalye gibi eşyaların kenarı ya da köşesi sivri olabilir. Bebeğiniz, emeklemeye ve yürümeye başladığında bu noktalarla temas eder. Onları bu tür noktalardan korumak üzere, kenar ve köşe koruyucular kullanabilirsiniz. Bebeğiniz, siz bir anlığına başka bir noktaya baktığınızda bile, sehpaya dayanarak ayağa kalkmaya çalabilir, vücudunu sivri kenar ya da köşelere çarpabilir. Böyle bir tehlikeyi önlemek için bu noktaların sivriliğini azaltmanız ve olası bir kaza anında yumuşak bir temasın gerçekleşmesini sağlamanız lazım.

 

Köşe Ve Kenar Koruyucuların Özellikleri:

         

  • Sivri kenar ve köşelerden bebeğinizi korumanız için kullanacağınız bu ürün, esnek ve yumuşak kauçuktan üretilir
  • Doğal kauçuktan üretildiğinden fitalat ve toksit madde içermez
  • Kenarları düz yuvarlak ya da oval şeklinde dönüştürür
  • Ahşap, mermer, cam ve başka yüzeylerde kullanılabilir
  • Kullanıldığı yere zarar vermez, herhangi bir iz bırakmaz

 

Bebeğinizi Korumanız İçin Etkili Bir Önlem

 

Bebeğiniz büyüyor ve sürekli olarak hareket ediyor. Onun evin içinde gezip dolaşmasını engellemeden de güvenliğini sağlayabilirsiniz. Kenar ve köşe koruyucular kullanarak etkili bir önlem alabilirsiniz. Bu önlem, bebeğinizin evde daha rahat dolaşmasını sağlarken, sizin de içinizin rahat etmesine yardımcı olur. Rahatça kullanılabilen ürün, 2 metre kenar ve dört mini köşeden oluşan set olarak Babymall’da uygun fiyatlarla sunulur. Bu ürünle bebeğinizin özgürlüğünü sınırlamamış, keşfederek kendi kendine öğrenmesine destek vermiş olursunuz.

 

 

Son Gezilen Ürünler