Sıralama

Kavanoz Mamalar

Kavanoz mamalar, bebeklerin sağlıklı beslenmesini sağlarken annelerin bebek beslenmesiyle ilgili kaygılarını da ortadan kaldırır. Sağlıklı içeriklerle beslenen bebekler, hem daha mutlu olurlar hem de uykularını daha huzurlu bir şekilde uyurlar. Özellikle 4. ya da 6. aydan itibaren kullanılabilen kavanoz maması, bebeğin doyup doymamasına göre uzman kontrolünde tercih edilebilir. Baby Mall’da içerikleri birbirinden farklı kavanoz mamaları bulunur.

Kavanoz Mamaları Faydalı mıdır?

Kavanoz mamaları farklı tahıllarla, sebze ve meyvelerle üretildiği için; bebeklerin gelişimi için gereken tüm vitamin ve mineralleri barındırır. Henüz 6 aylık olup bazı katı yiyecekleri yiyemeyen bebekler, kavanoz mamalarını rahatlıkla yer. Anne sütü vermeye devam edebilseniz dahi, her yerde bebeğinizi emziremeyebilirsiniz veya bunun için uygun bir ortam bulamayabilirsiniz. Özellikle dışarı çıktığınızda ya da yolculuk esnasında, acıkan bebeğinizi bu şekilde doyurabilirsiniz. Farklı ürünler kullanılarak üretilen kaşık mamaları, annelerin en büyük yardımcılarından biridir.

Kaşık Mamalarının İçeriğinde Neler Vardır?

Kaşık mamaları özenle seçilen sebze, meyve ve tahıllar kullanılarak üretilir. Herhangi bir hormon ya da sağlığa zararlı madde içermez.

Baby Mall’da bulabileceğiniz kaşık mamaları:

  • Organik sebze karışımı
  • Şeftalili muz püresi
  • Keçi sütlü, keçiboynuzlu, hurma pekmezli ve pekmezli sütlaçlar
  • Erik, armut, kayısı, şeftali, elma ve muz püresi
  • Akdeniz sebzeleri
  • Domatesli tavuklu patates
  • Sarımsak püresi
  • Tahıllı karışık meyveli mama
  • Sebzeli ve tavuklu erişte

Bu ürünleri yemeye başlayan bebekler, sebze ve meyvelerin tadına alışmaya başlar. Bu sebeple, katı gıdalara geçiş sürecini de oldukça kolay hale getiren ürünlerdir. Baby Mall’da ek gıdaya geçen bebeğiniz için pek çok alternatif vardır. Farklı karışımlarla formüle edilen kaşık mamaları, herhangi bir katkı maddesi içermez. İçeriğinde ilave şeker, koruyucu madde ya da boya bulunmaz. Bebeklerin hastalıklarla mücadele etmesi ve bağışıklık sistemlerinin kuvvetli olması için, kaşık mamaları yardımcıdır. İstediğiniz her yerde hemen kullanabileceğiniz kaşık mamalarının, önceden hazırlanmasına gerek yoktur. Bu sebeple son derece pratik ve annelerin hayatını bir parça da olsa kolaylaştıran ürünlerdir. Kaşık mamaları, tüm gıda ürünlerimizde olduğu gibi Türk Gıda Kodeksi’ne uygun olarak üretilir.

Son Gezilen Ürünler