Kapı Durdurucu

 

Kapı durdurucu, büyümeye başlayan minikleri tehlikelerden koruyabilmeniz için kullanmanız gereken en önemli gereçlerden biri. Büyüyen, emeklemeye başlayan, yürüyen bebekleriniz daha fazla hareket eder ve evin farklı noktalarına girip çıkmaya başlar. Kapıları, dolap kapaklarını, çekmeceleri açmak isterler. Kapıları durdurmak için kullanacağınız stoper, çocuğunuzun tehlikelerle karşılaşmasını önler. Babymall olarak çocuğunuzun güvenliği için en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş geniş ürün skalamızla hizmetinizdeyiz.

 

Kapı Durdurucu

Bebekler, kapıları açıp kapatmaktan özel bir zevk alır. Kapılarla oynamak bazı bebekler için benzersiz bir oyun halini alır. Tabii ki bu oyun, onlar için güvenlik sorunlarını da beraberinde getirir:

  • Başını kapıya çarpması
  • Elinin sıkışması
  • Dengesini kaybedip düşmesi

gibi pek çok sorunla karşılaşabilirsiniz. Bütün bu sorunların çözümü için kapı durdurucu kullanmalısınız.

 

Stoper’in Özellikleri

Rahat ve kolay bir kullanıma sahip olan stoper, bebeğinizin ev içi güvenliği için tasarlandı. Ellenip ayaklanan ve bir süre sonra kendi kendine evde dolaşmaya başlayan bebekler, maalesef bazı güvenlik riskleriyle karşı karşıya kalıyor. Kapılar, bu noktada en büyük güvenlik açığı olarak karşımıza çıkabiliyor. Kapıların hızlı kapanmasını önleyen ve bu sayede bebeğiniz için olası güvenlik sorunlarını en alt düzeye indiren stoper, içinizin rahat etmesini sağlar. Evdeki her şey bebek için tehlikeli olabilir. Sayısı çok olan ve yıllar içinde yıprandığı için ilk günkü gibi açılıp kapanmayan kapıların vereceği zararlardan korunmak için, kapı durdurucu kullanabilirsiniz.

 

Aradığınız Her Şeyi Babymall’da Bulabilirsiniz

Kaliteden ödün vermeyen ve en güvenilir farklı markaların ürünlerini kullanıcılara sunan Babymall, her keseye uygun olarak satışa sunduğu stoperler ile içinizin rahat olmasını sağlıyor. Evde kullanabileceğiniz ürünü, çıkarıp tatilde ya da memleketinizde de kullanabilirsiniz. Ergonomik olduğu için kolayca takılıp çıkarılabilir. Ürünün en önemli özelliği, bebeğin kendisini odaya kilitlemesini önlemesidir. Stoper farklı odalarda ve uzun süre dayanıklı kalan yapısıyla, sizi fazla masraf yapmaktan da kurtarır. Yumuşak ve esnek bir yapıya sahip olan ürünün kullanımı çok kolaydır. Anne ve babaların ev içi güvenliği sağlayabilmesini sağlayan ürün, cazip fiyat avantajlarıyla sitemizde.

 

 

Son Gezilen Ürünler