İçecekler

İçecekler annelerin sütlerinin artması, bebeklerin ihtiyaç duydukları mineralleri almaları için gereken besinler arasında yer alır. Bazı annelerin sütleri gelmeyebilir ya da bebek için yetmeyebilir. Böyle durumlarda emziren annelerin sütlerinin doğal yollardan gelmesi için bazı doğal içecekleri kullanmaları gerekir. Bitki çayları ile meyve suları bunlardandır. Bebek için vitamin ve mineral takviyesi yapmak isteyen anneler de, bebek suları ile meyve sularını tercih etmektedir. Babymall’da birbirinden farklı katı ve sıvı gıdaları bir arada bulabilirsiniz.

Vitamin ve Mineral Takviyesi İçin İçecekler

Yenip içilen her şey, vücudun doğal dengesine faydalı olur. Özellikle hamile hanımlar veya emzirme dönemindeki anneler için, besin takviyeleri çok önemlidir. Besin takviyelerinin bu dönemlerde önemli olmasının temel nedeni, bebeğin anne karnında gelişmesi ve doğduktan sonra anne sütü ile beslenecek olmasıdır. Bu yüzden anneler kendilerine çok dikkat etmelidir. Emziren anneler için farklı markalar tarafından özel olarak üretilen içecekler, süt artırıcı özelliğe sahip olduğu gibi dayanıklılığı ve direnci de artırır. Böylece anne daha sağlıklı ve enerjik olur.

İçecek Çeşitleri

Markalar anne ve bebek sağlığına fayda sağlayacak, birbirinden farklı içecekler üretir. Bu içecekler, annenin sütünü artırdığı gibi bebeğin de gelişim ve büyüme döneminde daha sağlıklı olmasını sağlar. Baby Mall’un ilgili kategorisinde, birbirinden farkı içecek çeşitleri vardır:

  • Bitki çayları
  • Meyve suyu
  • Bebek suyu

Bebek suyu, bebeklere özel doğal kaynak suyudur. Sodyum oranı düşük olan bebek suları, bebeklerin böbrekleri için oldukça faydalıdır. Bitki çayları, hem annelerin sütlerini arttırır hem de sakinleştirici özellikleriyle anneleri dingin bir hale getirir. Meyve suları, anneler ve bebekler için kullanılan, besleyici ve sağlıklı ürünlerdendir. Bitki çayları içen annelerde sütün yetmemesi gibi bir soruna çok az rastlanır. Bebek suyu, bebeklerin içebileceği lezzettedir ve gereken mineralleri takviye eder. Sağlıklı içecekler arasında bulunan meyve suları, taze meyveler kullanılarak üretilir.

Son Gezilen Ürünler