Sıralama

Havlu Ve Bornoz

Hem bebeklerin hem de çocukların kişisel bakımlarında sürekli kullanılan havlular ve bornozların sadece bebeğin kullanımında olması hijyenik açıdan oldukça önemlidir. Evde ortak kullanımda olan bir havlunun ya da bornozun kullanılması, hastalıklara karşı tam olarak gelişemeyen bağışıklık sistemini etkileyebilir ve bu nedenle de bebeğiniz hasta olabilir ya da cilt problemleri yaşayabilir. Başkalarının kullandığı havluyu kullanmaları, havlu üzerinde bulunması muhtemel olan bakteri ya da mantar gibi; çeşitli enfeksiyonlara sahip olan virüslerle direkt olarak bebeğinizin cildinin temas etmesine neden olabilir. Bunun olmaması için her bebeğin ve çocuğun, sadece kendisinin kullandığı bir havlu ve bornoza ihtiyacı vardır.

Özellikle sık sık yaptırılan bebek banyoları sonrasında annelerin işini kurulama sırasında oldukça kolaylaştıran bebek bornozları en çok tercih edilen ürünlerin başında gelir. Erkek çocuklar için biraz daha ileri yaşlarda kullanılan banyo havluları ya da kız çocuklar için çeşitli bornoz modelleri de beğenilen ürünler arasındadır.

Farklı markalar tarafından üretilen bebek ve çocuk bornozlarının ve havluların ortak özelliği ise, tamamen hassas ciltlerine uygun şekilde üretimlerinin yapılmasıdır. Kimyasal maddeler bu havlularda kullanılmaz. Ayrıca havluların iplikleri de çocuklar için özel olarak üretilir. Tamamen bebek ve çocuk sağlığına uygun şekilde hazırlanırlar.

Pişik Oluşumunu Engellemek İçin Yardımcıdır

Bebeklerde bornoz ve havlu kullanımı banyo sonrasında üşümemesini sağladığı gibi cildin hemen kurumasına yardımcı olduğundan pişik oluşumunu da engeller. Bebek bornozları, bebeği rahat sarabilmek için genellikle kapüşonlu şekilde üretilir. Bu da banyo sonrasında hem anne için kolaylık hem de bebek için kolaylık sağlar.

Çok sayıda firmanın her bütçe için ürettiği bebek ve çocuk havluları, farklı model, renk seçeneklerine sahip şekilde annelerin ve çocukların beğenisine sunulur. Üzerinde sevilen kahramanların işli olduğu farklı renklerdeki havlu ve bornozlar aynı zamanda banyo saatlerini de eğlenceli hale getirdiğinden dolayı tercih edilebilir. Bu havlu ve bornozlar sayesinde, banyodan pek hoşlanmayan çocuklar bile banyo saatlerini iple çekmeye başlayabilir. Ayrıca bebeklerin ve çocukların kullandığı eşyalar arasında olmazsa olmaz olan bu ürünler, güzel bir bebek hediyesi de olabilir.

Son Gezilen Ürünler