Sıralama

Hamile Giyim

Kadınların en hassas oldukları dönemlerden biri olan hamilelik sürecinde tercih edecekleri ve giyecekleri kıyafetler oldukça önemli. Bu dönemle anne adaylarının ciltleri her zamankinden daha hassas olur. Bu yüzden, direkt olarak vücutlarına temas edecek olan kıyafetlerin de özenle seçilmesi, mümkünse tamamen organik ya da doğal kumaşlardan üretilmesi , annelerin sağlığı açısından dikkat edilmesi gereken konulardan biri.

Mutlu bir hamilelik süreci geçirmeniz için ise içinde her durumda rahatlıkla hareket edebileceğiniz, aynı zamanda kendinizi şık da hissedebileceğiniz seçimler yapmak gerekir. Doğru seçimler, hem kendinizi iyi hissetmenize hem de bu süreci en olması gerektiği şekilde geçirmenize yardımcı olacaktır.

Hamile giyiminde her hamilenin mutlaka ihtiyacı olan ve en sık tercih edilen ürünler vardır:

  • Bel Destek Bandı ve Korse
  • Hamile Çorabı
  • Hamile Külodu
  • Hamile Taytı
  • Sabahlık
  • Gecelik
  • Pijama

 

Hamilelik dönemi için özel olarak üretilen bu ürünler hem rahat şekilde hareket etmenizi hem de şık olmanızı sağlar. Hamileliğin her ayında, vücut sürekli değişim içinde olduğundan dolayı aradığınız giysileri ya da doğru bedeni bulmak oldukça zorlaşabilir. Bu koşullar ve vücudunuzda olan değişimler dikkate alınarak özel üretilen bu ürünler sayesinde artık evdeyken ya da dışarı çıktığınızda ne giyeceğim derdine kolaylıkla son verebilirsiniz.

Her Mevsim Şık Her Mevsim Konforlu Hamilelik İçin BABYMALL

Bazıları yazlık, bazıları kışlık bazıları da dört mevsim giyilebilecek şekilde üretilen ürünler sayesinde mevsimlere göre alışveriş yapmanız, bazı ürünleri ise farklı yapıları ile tüm hamilelik boyunca kullanmanız mümkün olabilir. Karnınız büyüdükçe ayarlanabilen ürünler sayesinde, hamilelik süreciniz boyunca hem sevdiğiniz giysileri giyebilir hem de ekonomik davranabilirsiniz. Hamileler tarafından en çok kullanılan ürünlerden biri olan taytlar, özel bel yapıları nedeniyle hamileliğin geç aylarına kadar kullanım imkânı sunuyor. Hamileler için özel üretilen iç çamaşırları ve gecelikler de, hem kullanım kolaylığı hem de rahatlık sunuyor. Aynı zamanda şık bir görünüm sergilemenize de yardımcı oluyor.

Keten ya da pamuklu kumaşlardan doğal ipliklerle üretilen hamile giysileri, pijamalar, gecelik, sabahlık ya da taytlar en çok kullandığınız ürünlerden olacak. Farklı giyim kategorilerinde, farklı renk ve desen çeşitlerinde üretilen hamile giysileri, her bütçeye uygun ekonomik fiyatları ile annelerin beğenisine sunuluyor.

 

Son Gezilen Ürünler