Güvenlik Kapıları Ve Uzatmaları

 

Güvenlik kapıları ve uzatmaları, emekleme çağına gelen bebeğinizin güvenliğini sağlamak için tasarlanmış bir güvenlik ürünüdür. Büyüyen, büyüdükçe çevresini daha fazla keşfetmek için çabalayan bebeğiniz evin her tarafını dolaşmaya başlar. Bu sebeple, önlem alarak onu tehlikelerden korumanız gerekir. Babymall’da farklı uzunluklardaki güvenlik kapılarıyla ve uzatmalarıyla, bebeğinizin güvenliğini çok yönlü olarak sağlayabilirsiniz.

 

Hepimiz bebeğimizin büyüyüp emeklemeye başlamasına, nihayet yürümesine çok seviniriz. Onun sağlıklı bir biçimde büyüyüp gelişmesi için elimizden geleni yaparız. Ancak büyüme ve gelişme döneminde bebeğinizin güvenliği için, bazı girişimlerde bulunmanız da gerekir. Bu dönemleri en az hasarla atlatmak ve bebeğinizin kendine ait bir yaşam kurması için çabalamak üzere kullanabileceğiniz ürünler var. Güvenlik kapıları ve uzatmaları, bebeğinizi büyüme ve gelişme döneminde evdeki beklenmeyen tehlikelerde korur. Bebeğinizin ev içinde rahatça ve güvenli bir biçimde dolaşmasını sağlar.

 

Güvenlik Kapılarının Ve Uzatmalarının Özellikleri

 

Güvenliği üst düzeyde tutarak, bebeğinizin evin içindeki özgürlük alanını genişletmek mümkündür. Geniş ya da çok katlı bir eve sahipseniz, bebeğinizin girmesini istemediğiniz alanlar varsa, güvenlik kapılarıyla onu engelleyebilirsiniz.

Güvenlik kapılarının özellikleri:

  • Otomatik veya elle kullanılabilen opsiyonlarla sunulur
  • Kaliteli malzemeden yapılan ürünler, kolay kolay zarar görmez
  • Çift kilit mekanizmasına sahip olan kilitler, güvenlik düzeyini artırmanıza yardımcı olur
  • Ön ve arka tarafa açılabilen ürünler, ihtiyaca göre farklı şekillerde kullanılabilir
  • Kapı, otomatik olarak kapanma özelliğine sahiptir
  • Kullanacağınız yerin genişliğine göre 85 cm uzunluğunda ürünler vardır
  • Kolayca monte edilebilir

 

Farklı Markaların Uygun Fiyatlı Ürünleri

 

Kalitenin ve güvenin adresi Babymall’da, ahşap ya da metal güvenlik kapıları ve uzatmaları bulabilirsiniz. Sadece kapılara değil, işiniz olduğunda bulunduğunuz yere de engel olarak koyabileceğiniz ürünler, bebeğinizin sizin kontrolünüzde hareket etmesini sağlar. Zorlanmadan kullanabileceğiniz ürünler, sivri ya da vidalı olmadığı için bebeğinize zarar vermez. Farklı fiyat avantajları ve taksit imkânlarıyla sunulan ürünler, güvenliği en üst düzeyde sağlar. Mutfak, banyo, merdiven, yatak odası ve teraslarda kullanabileceğiniz güvenlik kapılarıyla bebeğinizi tehlikelerden koruyabilirsiniz. Güvenlik kapısını Babymall’dan birkaç adımda alıp, kapınızda teslim alabilirsiniz.

 

 

Son Gezilen Ürünler