Sıralama

Göğüs Koruyucular

Anneler için bebeklerini emzirmek en önemli konulardan biri olmasına rağmen, zaman zaman da sıkıntı yaşatan bir durum haline gelebilir. Oldukça hassas bir dönem olan emzirme dönemi, özellikle yeni doğmuş bebeği olan anneler için bazı zorlukları da beraberinde getirebilir. Yeni emzirmeye başlayan anneler; göğüs ucunu tutma, göğüs ucunun tahriş olması, göğüslerde aşırı hassasiyet, yara ya da çatlak oluşması gibi sorunlarla sıklıkla karşılaşabiliyor.

Bu nedenle üretilen göğüs ucu koruyucu ürünleri, annelerin hem bu sorunlarla karşılaşma riskini en aza indiriyor, hem de daha mutlu ve sıkıntısız şekilde annelerin bebeklerini emzirmelerine imkân sağlıyor.

Özellikle emzirme dönemlerinde en sık karşılaşılan problemlerden birisi, göğüs ucunun çatlamasıdır. Normalden çok daha hassas olan göğüs ucunun çatlaması ya da yara olması gibi durumlarda, göğüs ucu koruyucularının kullanılması tavsiye ediliyor. Tahriş olan göğüs uçları, göğüs ucu koruyucuları ile bebeğinizi emzirmeye devam edebilmenizi sağlamak için üretilmiştir.

Bebeğiniz Yabancılık Çekmeyecek

Bu koruyucu ürünlerin bebekler için herhangi bir sakıncası bulunmuyor. Bebekler zararlı madde ya da kimyasal bulundurmayan, tamamen saf şekilde üretilen medikal silikon uçlarla emzirilebiliyor. Bu silikonların yapısı annenin göğüs ucunun bire bir aynısı olarak tasarlandığından dolayı, bebekler emzirme sırasında bir yabancılık çekmiyor.

Göğüs uçları her annede farklıdır. Bazı annelerin hamilelik döneminde ya da sonrasında, göğüs uçları yeteri kadar dışarı çıkmaz. Bu durumlarda kullanılan göğüs ucu çıkarıcı ürünler hem anneler hem de bebekler için oldukça yararlı olan ürünlerden birisidir.

Göğüs ucu içe doğru dönük ya da çıkıntılı olmayan annelerin kullandığı göğüs ucu çıkarıcılar kullanıldığında, bebeğinizin emmesi ile göğsünüzün ucu hafifçe ve acısız şekilde dışarı çıkar. Dışarı çıkan göğüs ucundan bebeğinizi rahat şekilde emzirebilirsiniz.

Emzirme konusunda desteğe ihtiyaç duyan anneler için özel olarak üretilen bu ürünler, tüm emzirme süresi boyunca ya da zaman zaman kullanılabilir. Emzirmenin doğru ve sağlıklı şekilde gerçekleşmesi, bebeğin yeteri kadar beslenebilmesi, annenin ise bu dönemde acısız ve sorunsuz şekilde bebeğini emzirebilmesi için kullanılan bu ürünler; özellikle yeni doğmuş bebeği olan annelerin en büyük yardımcılarıdır.

 

 

 

Son Gezilen Ürünler