Sıralama

Emzirme Sütyenleri ve Emzirme Atletleri

Emzirme dönemi, bir kadının masum ve savunmasız bir canlıya hem yuva hem de mama olduğu çok özel bir dönem. Bu dönemde beslenmenin, dinlenmenin, bol bol moral depolamanın ve çokça su içmenin büyük önemi var. Tüm bunlar taze annelere dolu dolu süt bezleri olarak geri dönse de, her zaman tam anlamıyla yetmiyor. Emzirme dönemindeki her anne gibi sen de daha fazla desteğe ihtiyaç duyuyor olabilirsin. Örneğin kalabalık ortamlarda bile rahatça açıp kapatabileceğin, anneliğini yaşarken estetiğinden de ödün vermeyeceğin bir emzirme sütyeni herhalde hiç de fena olmaz. Kendini bol giysilerin ya da emzirme örtülerinin arkasına saklamak zorunda değilsin. Aradığın ister destekli emzirme atleti, isterseniz kaplı emzirme sütyeni olsun kadın emzirme kategorisindeki her şeye buradan tek tıkla ulaşman mümkün.

Anneliği Doya Doya Yaşayın!

Yeni doğum yapan ve korunmasız bir bebeği ilk kez kucağına alan anneler, içgüdüsel olarak tamamen bebeklerin ihtiyaçlarına odaklanıyor. Senin de bu konuda elinden gelenin en iyisini yaptığına zaten hiç şüphe yok. Yine de annelik her zaman saçları süpürge etmek ve kendini ikinci plana atmak gibi bir anlama gelmemeli. Aksine, bu dönemde iddianı daha fazla ortaya koyarak moralini de yükseltebilirsin. Anneliğini doya doya yaşarken lohusa sütyeni gibi tamamen senin için tasarlanan ürünlerine de mutlaka göz atmalısın. Kendin için vücuduna göre ayarlanabilen, askıları çıkarılabilen ve renk seçenekleri olan ürünlerden sağlam bir stok yaparsan keyfine de diyecek olmaz. Hem ne de olsa mutlu anne, mutlu bebek anlamına da geliyor. Sen emzirme anında kolay kullanımın rahatlığını yaşarken bebeğin de nihayet maması ile buluşmanın rahatlığını aynı anda yaşayabilir. Üstelik yoğun olarak bebeğini emzirdiğin dönemlerde sadece birkaç saat içinde bile anne sütü ile dolacağını mutlaka hesaba katmalısın. Bu nedenle uzun süre emziremediğinde rahatsızlık veren göğüslerini süngerli emzirme sütyeni ile rahatlatmayı mutlaka dene. Sadece emzirirken değil, süt sağma aşamasında da emzirme atleti gibi kolaylık sağlayan bir ürüne ihtiyacın olduğunu gözden kaçırma.

Sen de Babymall'de yer alan emzirme ürünleri arasından ihtiyaçlarına en uygun seçimi yap, dolgun görünümün yanında rahat ve pratik kullanımın da tadını çıkarmaya hemen başla.

Son Gezilen Ürünler