Sıralama

Emzik Kutuları ve Tutacakları

Emzik kutuları ve tutacakları, bebekleri oyalayan en önemli araç olan emziklerin toz, kir ve başka istenmeyen maddelere karşı korunmasını sağlar. Emziklerin düşmemesi, sağlıklı şartlar altında saklanması ve istendiği zaman kullanılabilmesi için bu tür araçlar kullanılır. Çantanızın içine koyacağınız emzik, ister istemez başka nesnelere temas eder. Bebeğiniz emziği düşürebilir. Bütün bunları önlemek için emzik kutusu ve tutacağı kullanmak gerekir.

Emziği En İyi Koşullarda Koruyun

Kirli bir emzik, bebeğinizin sağlığı için ciddi bir tehlikedir. Kirlenmiş bir emzik ile hangi bakterinin ya da mikropların, bebeğinizin vücuduna gireceğini bilemezsiniz. Bu yüzden emziği tutacak ve kutularla korumanız gerekir. Tabii ki bunun yanı sıra, emziğin kaybolmaması için de emzik kutusuna ve tutacağına ihtiyacınız vardır. Emzik kutuları ve tutacakları; emziğin kaybolmasını önler, siz de böylece yeni bir emzik almaktan kurtulursunuz. Bu araçlar, dışarı çıktığınızda, yolculuk esnasında ya da evde ihtiyacınız olduğunda emziği bulmanızı da kolaylaştırır.

 Emzik Kutularının ve Tutacaklarının Özellikleri

Bebeğinizin sağlığına kesinlikle zarar vermeyen malzemeler kullanılarak üretilen emzik kutusu ve tutacağını kullanmak çok kolaydır.Üç çeşit olarak bulunur:

  • Askı
  • Zincir
  • Bant

Emzik tutacakları kolaylıkla takılabilir. Askı, bant ve zincir şeklindeki emzik tutacakları, bir klips yardımıyla kıyafetin uygun bir noktasına tutturulur. Bebek emziği bıraktığında, emzik yere düşmez. Emziğin bebeğin göğsüne ya da omzuna tutturulması önerilir. Çift ya da tek bölmeli üretilen emzik kutuları da, çok kolay bir biçimde kullanılır. Kulpu herhangi bir zorluk olmadan açılıp kapatılabilir.

Emzikleri Temiz Tutmak İçin Emzik Kutuları ve Tutacakları

Emzik, bebeğin emme ihtiyacını gidermesi için oldukça önemlidir. Emzik kutuları ve tutacakları da, emziklerin sağlıklı bir biçimde korunması için önemlidir. Yanınızda yedek emziğiniz yoksa, emziğin yere düşmesi durumunda zorluk yaşayabilirsiniz. Bu tür zorluklar ile karşılaşmamanız için, emziği bebeğinizin kıyafetine tutturmalı ya da emzik kutusunda muhafaza etmelisiniz. Tek tıkla sepetinize ekleyebileceğiniz emzik kutusu ve tutacağını, Baby Mall güvencesiyle alabilir, uygun ödeme koşulları ve fiyat avantajları ile çoklu paketleri tercih edebilirsiniz.

Son Gezilen Ürünler