Sıralama

Elektrikli Göğüs Pompaları

Elektrikli göğüs pompaları bebeklerini her zaman emzirme imkânları bulamayan, bebekleri ememeyecek kadar küçük olan ya da süt üretimini artırmak isteyen annelerin ilk tercihidir. Kolay kullanımı, ergonomik yapısı, hafif ve taşınabilir oluşu nedeni ile anneler tarafından en sık tercih edilen emzirme ürünlerden biri.

Elektrikli süt pompaları genellikle bir adaptör ya da direkt olarak elektrikle çalışan pompalardır. Ayrıca pilli şekilde de çalışabilirler. Sütünüzü sağarken ek bir güç harcamanıza gerek olmayan, kendi kendine memeden süt sağabilmeleri açısından da annelerin çok sık tercih ettiği göğüs pompası çeşitlerindendir. Bazılarında süt sağma ya da süt üretimini uyarma gibi iki ayrı seçenek bulur. Birinde süt sağımı yapılırken diğerinde ise annenin sütünü artırmak için göğüslere uyarı verilir.

Süt Pompası Can Acıtmaz Mı?

Elektrikli göğüs pompaları anneler içinde ayrıca konfor sağlar. Süt pompası kullanımı anneye acı veren ya da göğüslerini sıkan bir işlem değildir. Elektrikli süt pompalarında farklı basınç seviyeleri bulunur. Bu basınç seviyelerini, anneler dilediği şekilde ayarlayabilir. Ayarlanabilen basınç seviyeleri sayesinde anneler sütlerini sağarken, bebekleri emiyormuş gibi bir hisse kapılırlar. Bu da anne için kolaylık ve konfor sağlayan özelliklerindendir.

Göğüs pompaları taşınabilir küçük boyutları ile nerede isterseniz kullanılabilir. Yeni doğum yaptıktan sonra da, göğsünüzde oluşabilen süt baskısını da ortadan kaldırmak için kullanılabilir. En az bilinse, süt pompalarını bebeğinizi emzirirken de kullanılabilirsiniz. Bir göğsünüzden bebeğiniz emerken, diğer göğsünüzden de süt pompası ile süt sağabilir ve sütü depolayabilirsiniz. Pompayı kullanmadan önce iyice temizlemeniz ve sterilize etmeniz gerekir. Sonrasında pompayı kullanma talimatında gösterildiği şekilde göğsünüze yerleştirip, düğmesine bastıktan hemen sonra basınç ve vakumlanma hissini hissedeceksiniz.

Göğüs pompaları, anneler ve bebekler için özel olarak üretilen ürünlerdendir. İçeriklerinde kimyasal maddeler, PVC, BPA ve fitalat gibi malzemeler bulunmaz. Dermatolojik olarak test edilirler. Ayrıca çeşitli gıda testlerinden de geçirilirler. Bu nedenle gönül rahatlığı ile anneler tarafından kullanılabilir. Hem tekli hem de ikili olarak çeşitleri bulunan elektrikli süt pompaları özelliklerine göre farklı fiyatlara sahiptir. BABYMALL da her bütçe için kolaylıkla edinilebilen süt pompaları bulunuyor. Doğumdan itibaren, annelerin en büyük yardımcılarındandır.

Dünyaca Ünlü Markalardan En Çok Tercih Edlien Göğüs Pompası Çeşitleri Babymall'de!

Son Gezilen Ürünler