Sıralama

Dolap Kilidi

 

İnsanoğlu dünyayı, çevresindeki varlık ve nesneleri keşfederek tanır. Özellikle bebeklik çağında keşfetme duygusu daha da önemli olur. Bu da maalesef bebeklerin bazı kazalarla, istenmeyen durumlarla karşı karşıya kalmasına neden olur. Bu yüzden anne babalar olarak bazı önlemler almak, bebeğimizi kazalardan korumak durumundayız. Bebek, bir yerde sabit olarak duramaz; oda oda dolaşarak evden ibaret olan dünyasını keşfetmek ister. Bebeğinizin evde güvenli bir biçimde dolaşması için çekmece ve dolap kilidi kullanabilirsiniz. Bu sayede evinizi güvenli bir ortam haline getirebilirsiniz.

 

Dolap Ve Çekmece Kilidini Niçin Önemlidir?

 

Bebeklerin karşı karşıya kaldıkları güvenlik sorunları, anne babayı üzecek boyutlara ulaşabilir. Kafasını çarpan, eli sıkışan ve başka istenmeyen bir durumla karşılaşan bebeğiniz için ilk önce siz üzülürsünüz. Bu yüzden dolaplarınızı ve çekmecelerinizi pratik bir şekilde kilitleyerek caydırıcı bir önlem alabilirsiniz. Kilit, bebeğinizi evdeki kazalara karşı korur ve sizin de rahat etmenizi sağlar. Bebek kilidi;

 

  • Ayakta durmak isteyen bebeğinizin daha rahat destek almasına yardımcı olur
  • Çekmece ve dolapları karıştırmasını önler
  • Çekmece ve dolaplarda kendisine zarar verebilecek nesnelerden uzak durmasını sağlar
  • Bebeğinizin elinin sıkışmasını, çekmece ya da dolabın sivri kısımlarıyla temas etmesini engeller

 

Raylı, yapışkan, vidalı ve çok amaçlı dolap kilidi ile olası zararlardan bebeğinizi korumanız; onu sağlıklı ve mutlu bir biçimde büyütmeniz mümkün.

 

Bütçenize Uygun Fiyatlar

 

Dolaplarınız için kullanacağınız kilitlerle bebeğinizin karşılaşabileceği tehlikeleri en az düzeye indirebilirsiniz. Kilitler sayesinde evinizin düzenini de sağlamış olursunuz. Tüm bunlar için Babymall’da her bütçeye uygun kilitler bulunur. Bebeğinizin sağlığı ve güvenliği her şeyden daha önemlidir. Birbirinden güvenilir markalarımızın ürettiği, güvenilir ve kaliteli ürünleri sitemizde bulabilirsiniz. Kullanımı kolay, darbelere dayanıklı ve bütçenizi yormayan bebek kilitleriyle bebeğinizi koruyabilirsiniz. Kulplu ve çift kapaklı dolaplar için özel olarak üretilen raylı kilitlerin11 cm’lik genişliği kullanım kolaylığı sağlar. Kulpsuz dolap kapakları için özel olarak üretilen mini kilidi istediğiniz seviyeye monte edebilirsiniz. Ayrıca akıllı vidaları sayesinde kilitleri fonksiyonel olarak kullanabilirsiniz. Çok amaçlı emniyet kilidini 3M bant sayesinde klozet, buzdolabı, çekmece ve dolaplarda rahatlıkla kullanmanız mümkündür.

 

 

Son Gezilen Ürünler