Sıralama

Destek Minderi Ve Yastıklar

Bebeklerin emzirilmeleri sırasında hem annenin hem de bebeğin rahat bir konumda olması sağlıklı bir emzirmenin ilk şartı. Bu nedenle özel olarak üretilen emzirme yastıkları ve emzirme destek minderleri, anneler tarafından sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.

Nerede olursanız olun yanınızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz emzirme minderleri ve emzirme destek yastıkları; bebeğinizin emzirme sırasında rahat etmesini ve doğru pozisyonda olmasını sağlayan yegâne yardımcınız olacak. Bebekler emzirilirken, doğru şekilde yatırılmaları, bebeğin rahat edeceği bir pozisyonda tutulmaları sağlıkları ve gelişimleri açısından oldukça önemlidir. Bu ürünler, bebeğinizin en doğru şekilde beslenmesini sağlayacak.

Bebekleri emzirirken en doğru tutma şekli, bebeğin annenin vücuduna paralel şekilde tutulması olarak bilinir. İlk olarak bu çok zor görünmese de, bebeğin süt emme süresinin uzaması halinde anne doğal olarak yorulur ve ister istemez pozisyon bozulabilir. Emzirme yastıkları ve emzirme destek minderleri ile, bebeğin sürekli aynı pozisyonda kalması anne yorulmadan sağlanır. Bu durumda anneler sadece bebeklerinin sağlıklı şekilde beslenmelerine daha rahat şekilde odaklanabilir.

Destek Minderi Ve Yastıkların Özellikleri

Bebek emzirme minderleri genellikle U şeklinde tasarlanmıştır. Annenin belini saracak şekilde üretilen minderler ile bebekler kolayca emzirilebilir. Bu durumda bebeğinizin boynunu da kolay ve doğru şekilde, yorulmadan destekleyebilirsiniz.

Emzirme yastıkları ve emzirme destek minderleri, bebekler ve anneler için özel olarak tasarlanıp üretilir. Ergonomik ve ortopedik desteklerinin olmasının yanı sıra, kumaşlarının üretiminde de özel iplikler kullanılır. Genellikle organik olan bu iplikler, emzirme yastığı ve emzirme destek minderinde kullanılan tekstil ürünlerinin üretilmesi aşamasında kontrol edilir. Emzirme yastıklarının kılıfları da aynı titizlikle üretilir ve annelerin beğenisine sunulur.

Bu ürünleri satın alırken, kumaşının ne olduğuna dikkat etmenizi öneririz. Bu ürünlerde kullanılan kumaşların pamuk olması hem sizin hem de bebeğiniz için oldukça sağlıklıdır. Ayrıca yukarıda belirttiğimiz gibi tamamen organik kumaştan üretilen modelleri de bulunabilir.

Çok sayıda emzirme yastığı ve emzirme destek minderi modeli bulunur. Bu modeller her bütçe için kolaylıkla alınabilir şekilde tek tek ya da ikisi birlikte set olarak, annelerin beğenisine sunulmuştur.

Son Gezilen Ürünler