Sıralama

Çit

Çit, çocuklar için evde ya da bahçede özel ve güvenli bir oyun alanı oluşturabilmenizi sağlayan açık hava oyuncakları kategorisinde sunulan bir üründür. Rahatlıkla kurabileceğiniz çit içerisine türlü oyuncaklar koyabilir, çocuğunuzun yalnız başına ya da arkadaşlarıyla oyunlar kurmasını sağlayabilirsiniz. Çit sayesinde yavrunuzun güvenli bir alanda olduğunu bilir, siz de işlerinizi rahatça halledersiniz. Baby Mall’da güvenlik endişesi yaşamadan çocuğunuzun oynamasını sağlayabileceğiniz birbirinden farlı model ve tasarımda çit bulunur.

Çit ile Bebeğinize Güvenli Bir Oyun Alanı Kurabilirsiniz

Restoranlara gittiğiniz zaman çocukların çitlerin içinde çok rahat bir biçimde oyun oynadıklarına şahit olmuşsunuzdur. Çocuklar çitlerin içerisinde özgürlüklerini yaşar, enerjilerini atar ve sosyalleşirler. Çocukların özellikle çitlerin içinde kurduğu oyunlar, motor gelişimleri için oldukça önemlidir. Çocuğunuzu evinizin bahçesine çıkardığınızda oksijen alarak eğlenmesini istersiniz. Yavrunuzu dışarı çıkardığınızda güvenlik de birinci önceliğiniz olur. Çit, size bu iki olanağı da bir arada sunar. Bebeğiniz henüz emekliyorsa ve istemediğiniz yerlere gitme olasılığı varsa, çitlerle ona sınır çizebilir ve güvenli olmayan yerlere gitmesini önleyebilirsiniz.

Çocuklarınız İçin Neden Özel Oyun Alanı Oluşturmalısınız?

Çitlerin en önemli avantajı, çocuğunuz için güvenli ve özel bir alan oluşturmasıdır. Bunun dışında başka avantajları da vardır:

  • Evdeki işinizi rahatça tamamlayabilirsiniz.
  • Çocuğunuzun kendi kendine oyun kurmasını sağlayabilirsiniz.
  • Fiziksel ve ruhsal gelişimine destek olabilirsiniz.
  • Çocuğunuz için daha geniş bir oyun alanı oluşturabilirsiniz.
  • İstediğiniz zaman çitleri daraltabilir ya da genişletebilirsiniz.

Bütün bu özellikleriyle çitler, günümüzde anne ve babalar tarafından fazlasıyla tercih edilir. Çocuğunuz çit içerisinde oynadığı zaman evinizin dağılmayacağını, dağınıklığın belli bir alanda kalacağınızı da unutmamalısınız.

Baby Mall Farklı Çit Modelleriyle Kullanıcıları Mutlu Ediyor

Pek çok farklı markanın kaliteli ürünlerini Baby Mall’da bir arada bulabilirsiniz. Çit, kolay kurulan bir açık hava kategorindeki bir oyuncaktır. Tek tıkla kapınıza kadar getirtebileceğiniz çiti zorluk çekmeden, kısa süre içerisinde kurabilirsiniz. Çitlerin içerisine minik toplar koyabileceğiniz gibi, onun evcilik oynamasını da sağlayabilirsiniz. Kavisli bir biçimde konumlandırabileceğiniz çitle, farklı geometrik şekiller de oluşturabilirsiniz. Kolayca birbirine eklenebilen çitlerin sağlam bir yapısı vardır. Devrilmeyen ve fazla yer kaplamayan çitleri, birbirinden ayırdığınızda evinizin bir köşesinde üst üste koyabilirsiniz. Çok fazla yer kaplamadığı için, gereksiz kalabalığa ya da dağınıklığa da neden olmaz.

Son Gezilen Ürünler