Sıralama

Biberonlar

Biberonlar, bebeğinizin anne sütünü ve devam sütlerini içebilmelerini sağlayan sağlıklı gereçlerdendir. Anne sütü, bebekleri için çok önemlidir. 6. Aydan sonra ek gıdalara geçilmesi gerekir. Ancak bazen, farklı nedenlerden dolayı anne sütü yeterli gelmez. Bu durumda, bebeklere ek gıda ya da devam sütü vermek gerekir. Biberon, bu annelerin bebeklerini ek gıdalarla daha kolay beslemesini sağlar. Baby Mall, birbirinden farklı biberon çeşitlerini kullanıcılara sunar.

Biberonlar Gerçek Bir İhtiyaçtır

Beslenmek, bebeklerin sağlıklı ve hızlı bir biçimde büyümesi için elzemdir. Bebekleri beslemek için kullanılabilecek çok farklı araç ve gereç vardır. Sık sık emmesi gereken bebeklerin karnını doyurmak özellikle yolculuklarda, alışverişte ya da misafirlikte zor olmaktadır. Biberona konulan anne sütünü ya da devam sütünü, istediğiniz zaman verebilirsiniz. İçerisindeki anne sütünü ya da devam sütünü sağlıklı bir biçimde muhafaza eden biberonlar, bebek beslenmesinde anneye duyulan bağımlılığı da azaltır. Bu durum, en çok da çalışan annelerin işine yarar.

Biberon Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Her ürünün kendine göre özellikleri vardır. Bebekler söz konusu olunca ürünler; bebeklerin yaşlarına, kilolarına ve gelişim dönemlerine uygun olarak üretilir. Bu yüzden biberon ya da başka bir beslenme aracı alırken, bebeğinizin yaşını göz önünde tutmalısınız. Yeni doğanlar için genellikle 90-120 ml’lik biberon kullanılır. Onların doyma kapasitesi için, bu ölçüdeki bir biberon uygundur. Daha sonra bebeğin büyümesine ve mama talebine göre 120-150 ml, 240-260 ml ya da 320-340 ml’lik ürünleri tercih edebilirsiniz. Özellikle, seyahatlerde ve alışverişlerde büyük hacimli ürünlerin kullanılmasında fayda vardır. Yeni doğan bebekler için tek delikli biberon emzikleri varken, daha büyük bebekler için delik sayısı ikiye çıkmaktadır.

Sağlıklı Malzemelerden Üretilen Biberonlar

Baby Mall’da kullanıcılara sunulan biberonların hepsi, sağlıklı malzemelerden üretilir. Antialerjik ve antikanserojen malzemelerin kullanıldığı ürünler, BPA içermez. Biberonların emzikleri, bebeklerin damak yapısına uygundur. Anne memesine benzeyen emzikler, bebekler tarafından kolayca kabul edilir. Bebeğinizden bir süreliğine ayrılmanız gerektiğinde, sütünüzü sağarak ya da devam sütünü hazırlayarak biberona koyabilirsiniz. Böylece bebeğiniz siz dışarıdayken de sağlıklı bir biçimde beslenir.

Son Gezilen Ürünler