Sıralama

Biberon ve Emzikler

 

Biberon ve emzikler, bebek yaşamında oldukça önemli bir yere sahip iki araçtır. Bebekler için su içme ya da diğer sıvıları alma yeteneğinin kazanılması, biberonlar sayesinde mümkün olur. Emzikler de, bebeklerin doğal emme reflekslerini sürdürebilmelerini sağlayan bir araçtır. Bebeklerin damak yapısına uygun olarak üretilen biberonlar ve emzikler, hızla büyüyen bebeklerin yaşama daha kolay uyum sağlaması için gereklidir. Baby Mall’da birbirinden farklı markaların onlarca ürününü bir arada bulabilirsiniz.

 

Emziren Annelerin En Büyük Yardımcıları

 

Anne sütü, bebek beslenmesinde en önemli gıdadır. Bebekler, günün her anında annelerini emmek ister. Fakat bu durum, gece zorluklara neden olabilir. Biberonlar; sevimli miniklerin özellikle geceleri ve dışarıda zaman geçirirken, emme ihtiyaçlarını gidermeleri için kullanılan bir yardımcıdır. İçine konulan anne sütü ya da bir başka ek gıda, sağlığa zarar vermeyen malzemeler kullanılarak üretilen biberonlar yardımıyla; zaman ve mekân koşulu bulunmaksızın verilebilir. Bu yüzden biberon ve emzikler, her an annelerin yanında bulunur. Böylece anneler, gereksinim duydukça bu ürünleri kullanır.

 

Emzik İçgüdüsel Bir İhtiyaçtır

 

Bebekler, anne sütü alırken emme refleksinden vazgeçemezler. Özellikle ilk 6 ay boyunca, bu refleks sadece anne memesine değil başka nesnelere de yönelir. Emzikler, bebeklerin bu doğal ihtiyaçlarını gideren ve onları oyalayan araçlardan biridir. Annesinin memesini emen bebek, emmeyi sürdürmek ister. İşte bu dönemlerde; sağlığa uygun malzemeden yapılmış olan silikon emzikleri kullanarak, onun bu ihtiyacına yanıt verebilirsiniz. Seyahat esnasında ve alışverişe çıktığınızda kullanabileceğiniz emziklerle, bebeğinizin huzursuz olmasını önlersiniz. Baby Mall’da bebeklerin damak yapısına ve gelişim dönemine uygun olarak üretilen, farklı markaların birbirinden değişik emzik modellerini bulabilirsiniz.

 

Biberonların ve Emziklerin Önemi

 

Biberon ve emzikler, yavruları için hassas olan annelerin en fazla ihtiyaç duyduğu ürünler arasında yer alır. Besinlerin;

  • sağlıklı bir biçimde muhafaza edilmesi
  • bozulmaması
  • yapısının değişmemesi

için biberonlara gereksinim duyulur. Antikanserojen ve antibakteriyel malzemeler kullanılarak üretilen biberonlar ve emzikler, hassas bir vücudu olan bebeğinizin huzursuz olmadan beslenmesini sağlar. Biberonlar ile emziklerin en önemli özelliği, anne memesine bezer bir yapıda olmalarıdır. Bu özelliklerinden dolayı bebekler, zorlanmadan biberonları ve emzikleri kabul ederler. Sanılanın aksine, doğru seçilen biberon ve emzikler; bebeklerin annelerini daha çok ve daha rahat emmelerine yardımcı olur.

Son Gezilen Ürünler