Sıralama

Bez Bebekler

Bez bebekler, miniklerin eğlenerek oynadığı oyuncaklar arasında yer alır. Sağlığa uygun oyuncaklar arasında sayılabilen bez bebekler, sevimli oluşları ve renkleri ile dikkat çeker. Özellikle kız çocukları; bu bebeklerle saatlerce oynar, saçlarını tarar. Ayaklarında salladıkları bebekleri uyutur ve başka arkadaşlarıyla ya da kardeşleriyle farklı oyunlar kurar. Baby Mall’da miniklerin çok sevdiği bez bebekler oyuncaklar, uygun ödeme koşulları ile kullanıcılara sunulur.

Bez Bebekler ile Gülen Yüzler

Bebek kategorisindeki oyuncakların tümü, sevimli minikler için çok değerlidir. Bebekler ile oynamak, çocukları hayata bağlar. Bebeklerin en sevdiği aktivite olan oyunlar, onların gelişiminde çok önemli bir yer tutar. Oyunlarla hayata hazırlanan çocuğunuz, sevmeyi, paylaşmayı, dostluğu, arkadaşlığı, saygıyı ve empatiyi öğrenir. Bu yüzden bebeklerle oynamak, çocuğu yaşama türlü şekillerde hazırlar. Özellikle bez bebekler, sevimli miniklerin en çok sevdiği ve oynadığı oyuncaklar arasındadır. Bez bebeklerile oynayan çocuklar, zamanın nasıl akıp geçtiğini anlayamaz. Çok büyük olmadığı için kolayca tutabilecekleri, istedikleri her yere götürebilecekleri bebekler, onların en sevdiği oyun arkadaşı olur.

Bez Bebek Modelleri

Baby Mall’da birbirinden farklı bez bebek oyuncak çeşitleri vardır. Oyuncak bebek kategorisinde yer alan bu oyuncaklar arasında, farklı renklerde pek çok çeşit vardır:

  • Kırmızı
  • Turuncu
  • Sarı
  • Mavi
  • Yeşil
  • Mor

Çocuklar, bez bebeklerini misafirliğe hatta tatile bile götürmek ister. Bezden yapıldığı için çok fazla yer kaplamadan, her yere kolaylıkla sığan bu oyuncakları bavula veya çantaya koyabileceğiniz gibi; yavrunuz elinde taşıyarak dilediği yere de götürebilir. Hatta öyle ki, otobüs yolculuklarında ya da aracınızla seyahat ederken çocuğunuzun oyalanması için bez bebeği verebilirsiniz. Hafif ve kolay taşınabilir bir oyuncak olduğu için, çocuk aracın arkasında neşeyle oynar. Dışı bez, içi pamuklu olan bebekler uzun süre oynanmasına rağmen zarar görmez.

Sağlıklı ve kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen bebekler çocuğunuzun sevimli arkadaşı olur. Miniklerin hayal dünyasının gelişmesine de katkıda bulunan bu oyuncaklar, aynı zamanda onların sosyal ilişkileri için de faydalıdır. Bez bebekleri yıkamak için, kullanma talimatlarını takip etmeyi unutmayın.

Son Gezilen Ürünler