Bel Desteği

 

Bel desteği, bebeklerinin konforunu düşünen anneler için üretilen eşsiz bir üründür. Anneler, bebeklerinin konforunun dışında, beden sağlığı için de farklı ürünler kullanır. Babymall.com’da birbirinden farklı renk ve çeşitteki bel destekleriyle, evde ve dışarıda bebeğinizin mutluluğunu artırabilirsiniz.

 

Bel Desteği Ve Eşsiz Konfor

Tüm anneler, kendi konforlarından çok bebeklerinin konforlarını düşünür. Bebeklerin hem yolculuk esnasında hem de ev içinde dinlenirken rahat bir pozisyonda durması oldukça önemlidir. Konfor ve mutluluğu üst seviyede olan bir bebeğin, annesiyle kurduğu iletişimde gülümsemeler eksik olmaz. Bebekler için üretilen bel destek ürünleri, onların huzur içinde durmalarını, uyurken ya da ana kucağındayken daha rahat olmalarını sağlar.

 

Bel Destek Ürünlerinin Özellikleri

Babymall olarak ev içi güvenliği de çok önemsiyoruz. Bel desteği, oldukça kullanışlıdır. Kolayca şekil alabilmesi sayesinde bebeğiniz içinde güvenle oynarken, anneleri olarak sizler de huzur içinde günlük işlerinizi yapabilirsiniz.

Bel destek ürünlerinin genel özellikleri:

 

  • Bebeğinizin rahat etmesini sağlar
  • Vücuda göre şekil alabildiği için hareket yeteneğini kısıtlamaz
  • Vücudun en hassas bölgesi olan belin, zarar görmesini boncuk straforla önler
  • Çok rahat bir kullanıma sahiptir
  • Dış kumaşı % 100 pamuktur
  • Ana kucağı ve otomobil koltuğu için uygundur
  • Emniyet kemerinin geçmesini sağlayan bölümleri vardır

 

4 aydan küçük ve büyük tüm bebekler için kullanılabilecek olan bel destek ürünleri sayesinde gözünüz arkada kalmaz.

 

Bel Desteği Gelen Mutluluk

 

Mutluluk, bedenin rahatlığıyla sağlanır. Yanlış bir duruş, kötü bir pozisyon ve sağlıksız bir oturma alanı belki de geri dönülmez sağlık sorunlarına neden olur. Özellikle bebekler için bedenin uygun bir pozisyonda bulunması, bebeğin tüm hareketlerini rahatça yapabilmesi çok önemlidir. Henüz kemik gelişimi tamamlanmayan bebekler için kullanılacak ürünler, onların bedensel sağlığı için uygun olmalıdır. Babymall’da sizlere sunduğumuz bel destekleyici ürünler, kemik gelişimi tamamlanmamış olan bebeğinizin doğal büyüme süreci içinde zarar görmesini önler. Rahatça oynamasına, dört bir yanına kolayca hareket edebilmesine ve yumuşacık bir ortamda mutlu olmasına yardımcı olur. Ar-Ge çalışmaları yapılan ve ergonomik bir özelliğe sahip olan bu ürünleri, hem yeni doğmuş bebeğiniz için hem de 4 aydan daha büyük olan bebeğiniz için güvenle kullanabilirsiniz.

 

 

 

Son Gezilen Ürünler