Sıralama

Bebek Bakım Setleri

Annelerin en değerli varlıkları olan bebeklerinin günlük bakım rutinleri bulunur. Bu günlük bakımlar sadece alt değiştirmekle sınırlı değildir. Bebeklerin banyodan, masaja kadar farklı bakımlara ihtiyaçları vardır. Bu bakımlar için kullanılan tüm malzemelerin bebekler için özel olarak üretilmiş, sağlığa zararsız ve hassas ciltler için uygun ürünler olmaları gerekir. Bu nedenle annelerin ihtiyaç duyduğu tüm ürünlerin bir arada bulunabileceği bebek bakım setleri, en çok tercih edilen bebek bakım malzemelerinin başında gelir. Fiyatları da içinde bulunan ürünler düşünüldüğünde oldukça ekonomik olan bebek bakım setleri, çok sayıda üründen oluşuyor.

Alt Değiştirme İçin İhtiyacınız Olan Her Şey

Bebek bakımında en çok kullanılan ürünler arasında olan alt açma bezi, pişik kremi, bebek nemlendiricisi, kolonya, ıslak mendil, vazelin ve vücut losyonu gibi çeşitli ürünlerin içinde bulunduğu setler annelerin hayatını oldukça kolaylaştırılıyor.

Seyahatler İçin İhtiyacınız Olan Her Şey Hazır

Bebek bakım setleri içinde bulunan ürünlerin sayısına göre, özel çantalar içinde annelerin beğenisine sunuluyor. Farklı boyutlarda ve içeriklerde hazırlanan bebek bakım setleri, ayrıca seyahatler için de oldukça kullanışlı olabiliyor. Bebeklerin bakımı ile ilgili annelerin ihtiyaç duyduğu tüm ürünlerin bir arada olduğu setler, bebekler için doğal içeriklerden üretilen ürünlerden oluşuyor.

İsterseniz Temel İhtiyaçlar İsterseniz Kapsamlı Setler

Bebek bakım setleri temel ihtiyaçları kapsayanlardan daha kapsamlı olanlara göre değişkenlik gösteriyor. En temel olanlarda alt açma bezi, pişik kremi ve ıslak mendil gibi sürekli kullanılan ürünler varken; daha kapsamlı olan bebek bakım setlerinde tırnak makası, tarak, bebek sabunu ve çeşitli cilt temizlik malzemeleri de bulunuyor. Bazı setlerde bebekler için özel masaj yağları da bulunabiliyor. En geniş kapsamlı bebek bakım setlerinin içinde ise, dijital ateş ölçer ve tırnak törpüsü de bulunuyor.

Tamamen doğal içeriklerden, bitkisel ya da organik olarak üretilen ürünlerden oluşan setlerde; bu setlerin çantalarının kumaşları da genellikle pamuklu olacak şekilde kullanılıyor. Bebeklerin hassas ciltlerinin tahriş olmaması ve zarar görmemesi için tüm ürünler büyük bir özenle seçiliyor.

Bebek bakım setlerinin fiyatları, içinde bulunan ürün çeşitliliği ve ürünlerin boyutlarına göre değişkenlik gösteriyor. Ürünleri tek tek almaktansa set halinde almak ise, avantajlı fiyatlar sağlayabiliyor. Ayrıca bebek bakım setleri, yine içinde bulunan ürünlerin markaları ya da boyutlarına göre her bütçe için BABYMALL da sizleri bekliyor.

Son Gezilen Ürünler