Sıralama

Bebek Bakım Çantaları

Bebekle dışarı ya da seyahate çıkıldığında annelerin en büyük yardımcısı olan bebek bakım çantaları farklı renkleri, modelleri ve çeşitli fonksiyonel özellikleri ile ön plana çıkıyor. Bebek bakım çantaları farklı göz sayıları, kolay taşınabilmeleri, ergonomik tasarımları ve annelerin tüm ihtiyaçlarını karşılamaları bakımından da bebek bakımının olmazsa olmaz ürünlerinden biri. Uzun ve yorucu seyahatlerde bile bebeğinizin tüm ihtiyaçlarının aynı yerde bulunması ve kolayca taşınması gibi çeşitli avantajları size sunar. Bebek bakım çantaları, sık sık acıkan ya da altının değiştirilmesine ihtiyaç duyan bebekler için de oldukça konforlu.

Bebek Bakım Çantalarının Özellikleri

Bebek bakım çantalarının çok sayıda modeli bulunuyor. Ancak hepsinin ortak özelliği çok amaçlı şekilde de kullanılabilir oluşu. Genellikle çok sayıda gözü olan bu çantalarda; bebek eşyaları için, alt değiştirme aparatı için, giysiler ve bebek genel temizlik ürünleri için farklı gözler bulunuyor. Ayrıca dilerseniz bebeğinizin uyumasına yardımcı olan portbebe tabanının olduğu çantalar bile bulabilmek mümkün. Çantaların hepsi geniş iç hacme sahip şekilde üretiliyor. Dilerseniz el çantası olarak kullanabileceğiniz bir bölümü de bulunan çantalar, genellikle sırt çantası şeklinde ve ortopedik olarak tasarlanıyor. Omuzları acıtmayan sap kısımlarının içi pamuk gibi yumuşak bir malzeme ile dolu olduğundan; bebeği taşırken bile annelerin ağırlık sıkıntısı çekmeyecekleri ve yorulmayacakları şekilde üretiliyor.

Sırt Ağrısına Ve Mama Isıtma Derdine Son

Sadece ortopedik olarak üretilen bebek bakım çantalarında, ayrı bir sırt desteği ve omuz askı aparatı da bulunuyor. Bazı çantalarda ayrıca belden bağlama özelliği de mevcut. Çantanın yanında bulunan fazladan gözler, hep elinizin altında bulunmasını istediğiniz eşyaları koymanız için yeterli şekilde büyük tasarlanıyor.

Bazı bebek çantalarında ısıyı muhafaza etme özelliği bulunuyor. Bebeğinizin mamasını da belirli bir süre boyunca sıcak ve taze tutmanız konusunda size yardımcı oluyor. Çantanın kendisinde ayrıca bulunan mama taşıma gözüyle, bebeğinizle uzun süre dışarıda kalmanız artık çok daha kolay olabiliyor.

Bebek bakım çantalarının bir diğer avantajı ise, her model bebek arabasında kolaylıkla kullanılabilmesi oluyor. Ayrıca kumaşların çoğu özellikle soğuk havalar düşünülerek kar ya da yağmur geçirmez şekilde üretiliyor. Çantalar çamaşır makinesinde de bebek deterjanı ile rahatlıkla yıkanabiliyor. Her bütçe için farklı renk, desen ve özellikteki BABYMALL bebek bakım çantalarını seçerken zorlanabilirsiniz.

 

Son Gezilen Ürünler