Banyo Oturağı

Bebek banyolarında kullanılan banyo oturakları; bebeklerin banyolarının daha güvenli olmasını, bebeklerin banyo sırasında çok daha rahat pozisyonlarda oturmalarını ve annelerin de daha kolay şekilde bebeklerine banyo yaptırmalarını sağlar.

Bebek banyo oturakları, yeni doğan ve birkaç aylık bebeklerin kullanımı için ideal ürünlerdir. En büyük özellikleri, kendi kendilerine ayakta duramayan bebekler için üretilmiş olmalarıdır. Büyüklerde olduğu gibi, bebek küvetinin iki yanına monte edilebilen ya da dayanabilen kolları bulunur. Ayrıca vantuzlu modelleri de bulunabilir. Farklı bebek banyoları için, farklı ebatlarda üretilen ürünlerdir. Görünüş ve tasarım itibari ile ise, birbirlerine oldukça benzer şekilde görünürler. Mama sandalyesine benzer bir görünümleri vardır. Değişik renklerde üretilen bebek banyo oturakları, annelerimiz tarafında sık tercih edilen ürünlerdir. Annelerin bebek banyosu konusunda en büyük yardımcılarından biri olan banyo oturaklarının kurulumu, küvete monte edilmesi, sökülmesi ve kullanımı da oldukça kolay.

Bebek Banyo Oturakları Nasıl Kullanılıyor?

Bebek banyo oturakları, banyo öncesinde bebek küvetlerine sabitlenerek kullanılıyor. Küvette tamamen sağlam şekilde durduğundan emin olduktan sonra bebek üzerine oturtuluyor. Bu sayede annelerin bebeklerinin banyolarını, tek başlarına da yaptırabilmelerine olanak sağlanıyor. Ayrıca kaymayan bir yapıya sahip olduklarından dolayı, bebekler için de oldukça güvenli bir banyo ortamı yaratılabiliyor.

Bebek Banyo Oturakları Sağlıklı mı?

Bebekler için özel olarak üretilen banyo oturakları, tamamen bebeklerin sağlığına zararsız materyaller kullanılarak hazırlanıyor. Bu nedenle bebeklerin cildinde herhangi bir alerjik etki yaratmıyor ya da bebeğin cildine zarar vermiyor. Üretimindeki ergonomik tasarımı sayesinde ise, bebeklerin banyo süresince oldukça rahat bir pozisyonda oturmaları sağlanıyor.

Banyo Oturağı Modelleri

Farklı renk ve modellerde üretilen bebek banyo oturaklarının fiyatları da her bütçeye hitap ediyor. Bebek küvetine ek olarak ya da küvetle birlikte satın alınabilen banyo oturakları sayesinde, hem bebekler daha rahat şekilde banyo yapabiliyor hem de anneler banyo sırasında çok daha az yoruluyor. Dilerseniz bu oturakları diğer bebek banyo aksesuarları ile birlikte de kullanabilirsiniz. Küvet filesi ya da diğer küvet ürünleri ile birlikte set halinde de satın alabilirsiniz.

Son Gezilen Ürünler