Sıralama

Astronot ve Kozmonot Tulumlar

Bir an bile yanınızdan ayırmak istemediğiniz bebeğinizle, her mevsimin tadını çıkarmak en büyük hayaliniz olmalı. Bugünleri öyle bir heyecan ve sabırla beklediniz ki; bebeğinizi hiçbir tedirginlik ve zorluk yaşamadan kucaklayıp, sokağa çıkabilmek en büyük hakkınız. En alta atlet, üstüne kazak, hırka,   külotlu çorap, hadi bir kat da soket çorap, aman üşümesin bir de patik, pantolon derken… Bebeğinizi kat kat giydirmenizden, o da siz de oldukça sıkılmış olmalısınız. İşte karşınızda sizi bu dertten kurtaracak astronot ve kozmonot tulumlar. Bu tulumlar sayesinde mevsimin en güzel doğa olaylarını bebeğinizle evde pencereden izlemek zorunda kalmayacak, soğuk kış günlerini astronot tulum içinde gönül rahatlığıyla geçireceksiniz. Hiçbir rüzgâr sizi bebeğinizle dışarıda geçireceğiniz harika bir günden alıkoymamalı.

Astronot ve Kozmonot Tulum Özellikleri

Dolabınızın en kullanışlı parçalarından biri olmaya aday bu tulumlar, ebeveynler arasında oldukça popülerdir. Bu ürünlere astronot ya da kozmonot tulum denmesinin sebebi, baştan ayağa tüm vücudu koruyan tasarımları ve üretim materyallerinin kalınlığıdır. Neredeyse her ülkeden ve her kültürden annenin severek kullandığı astronot ve kozmonot tulumlarda, kumaş kalitesi ve tasarım büyük önem taşır.

Bağışıklık sistemi hâlâ gelişmekte olan narin bebeğinizin vücut sıcaklığı, her zaman ideal seviyede tutulmalıdır. Kat kat giydirilen bebeğin vücut ısısında yaşanabilecek kontrolsüz yükselmeler ve mekân değişikliği etkileri, hastalanma ihtimalini de yanında getirebilir. En doğru çözüm, uygun materyallerle üretilmiş kıyafet seçimleri yaparak ideal vücut ısısını yakalamak ve onu korumak olacaktır. Astronot ve kozmonot tulumlar, size az sayıda kıyafetle çok koruma sağlar.

Kategorimizde bulacağınız dış giyimin göz bebeği astronot ve kozmonot tulumlar; çok kullanışlı, üretim aşamasında bebeğinizin hassas cildine zarar verecek hiçbir kimyasal kullanılmayan, kaliteli ve bebek sağlığına uygun ürünlerdir. Ürünlerimiz arasında tek parça astronot ve kozmonot tulumların yanı sıra, ayrı olarak da kullanılabilen eldiven veya patik özellikli ürünler var. Severek kullanacağınız astronot ve kozmonot tulumlar, renkli ve eğlenceli tasarımlara sahip.  BABYMALL ürünlerinden, bebeğiniz için en ideal tulumu seçerek kış mevsimine özgürlük katabilirsiniz.

 

Son Gezilen Ürünler