Sıralama

Bebeğiniz Hayal Gücünü Geliştiren Araçlarla Keyifli Oyunlar Oynasın

Araçlar, çocukların en fazla oynadıkları oyuncaklar arasında yer alır. Hem dışarıda hem de evde oynanabilen arabalar, çocukların yetişkinliğe hazırlanmasını sağlar. Özellikle erkek çocuklar, ebeveynlerine ya da bir başkasına özenerek araba kullanmak isterler. Çocuklar bir arabaya bindiklerinde, hemen gözlerini sürücüye çevirir. Onların neler yaptıklarını sürekli takip ederler. Bu takip oldukça doğal bir durumdur. Baby Mall, çocuklarınızın keyifle oynayacağı birbirinden renkli araba modellerini bir araya getirdi.

Bebeklerin ve çocukların hayal güçleri, yetişkinlerden daha güçlüdür. Oyunlarla hayal dünyalarını genişleten çocuklar, yalnız başlarına ya da arkadaşlarıyla değişik oyunlar kurabilirler. Anne ve babalar, en değerli varlıkları olan çocuklarının hayal dünyalarını genişletebilecek farklı oyuncakları kullanmalarını ister. Özellikle erkek çocuklar, arabalar ile hem mutlu olurlar hem de yaşam doyumunu elde ederler. Araçlar çocukların bireyleşmesini,  dünyaya daha iyi bir biçimde adapte olmasını ve kendilerini kontrol etmeyi öğreten oyuncaklardandır.

Çocukların Oynayabileceği Araba Türleri Nelerdir?

Bebeklerin ve çocukların oynayabileceği birbirinden farklı oyuncak modelleri vardır. Değişik renk ve desenlerdeki bu oyuncaklar, çocukların eğlenerek mutlu olmasını ve yaşama hazırlanmasını sağlar. Baby Mall, minik yavrularınızın eğlenerek oynayabileceği birbirinden güzel araba modellerini bir araya getirdi. Yavrunuzun keyifle oyunlar kuracağı araç çeşitlerini şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Çek bırak ve sürtmeli arabalar
  • Kırılmaz araçlar
  • Model arabalar
  • Uzaktan kumandalı arabalar

Farklı modellerdeki bu arabalarla, çocuklarınız tek başlarına ya da arkadaşlarıyla birbirinden eğlenceli oyunlar oynayabilir. Kırılmayan, sağlam, darbelere dayanıklı ve gösterişli olan bu arabalar; evladınızın gününün güzel geçmesini ve mutlu olmasını sağlar. Zihinsel gelişime de katkısı bulunan bu oyuncaklar, çocuğun bedensel ve ruhsal gelişimi için de faydalıdır. Hem kızların hem de erkeklerin oynayabileceği arabalar bulunmaktadır.

Değişik Yaş Gruplarındaki Çocuklar İçin Arabalar Baby Mall’da

Araçlar, farklı yaş gruplarındaki çocuklar için özel olarak üretilir. Çocukların etraflarını tanımalarını sağlayan arabalar, onların el ve göz koordinasyonu kazanmalarına da yardımcı olur.  Çek bırak arabalar, çok eğlencelidir. Çocuk, arabayı geriye çektiğinde araba belli bir hızla ilerler. Kırılmaz arabalar, özel malzemelerden üretilir, darbelere dayanıklıdır. Model arabalar, meşhur markaların minikler için üretilmiş versiyonlarıdır. Uzaktan kumandalı arabalar ise, çocuğunuza keyifli ve eğlenceli bir şekilde araç kullanma keyfi verir.

Son Gezilen Ürünler