Sıralama

Alıştırma Külotları

Bebeklerin ve çocukların tuvalet eğitimleri sırasında sıklıkla kullanılan alıştırma külotları yardımıyla, çocuklarınızın tuvalet eğitimine kolayca katkı sağlayabilirsiniz. Bebeklerin çocukluğa adım atarken aldıkları tuvalet eğitimleri için özel olarak tasarlanan alıştırma külotları, çocukların hem hassas ciltlerine uyumlu hem de yeni alışkanlıkları kazanmaları için kolaylaştırıcı olması açısından oldukça faydalıdır.

Tuvalet alıştırma külodu, çocukların altının bezlenmesinin durdurulduğu dönemde; altında bezin olmadığını, artık büyüdüğünü ve bu nedenle de tuvaletini tuvalete yapması gerektiğini hissettirmek için kullanılan ürünler. Normalde kullanılan çocuk külotlarına oldukça benzer yapıda üretiliyorlar.

Alıştırma külotları klasik bir iç çamaşırı görünümünde üretilmiş olsalar da, aslında bir bez görevi görüyor. Alıştırma külotları, çocuklar tuvaletlerini tutamadıklarında hijyenik olarak da koruma sağlıyorlar. Tuvalet eğitimi konusunda oldukça faydalı olan alıştırma külotları, çok sayıda anne tarafından kullanılıyor.

Kullan At Alıştırma Külotları

Alıştırma külotlarının da diğer bebek ve çocuk ürünlerinde olduğu gibi birden fazla çeşidi var. Bu çeşitlerden en çok kullanılan ise, kullan at alıştırma külodu olarak ön plana çıkıyor. Sadece tek kullanımlık üretilen külotlar, standart bezlere kıyasla daha dayanıklı. Dolayısı ile normal bezlerden daha uzun süre kullanılabiliyorlar. Ancak çocuklar tuvaletini tutamayıp altlarına yaptıklarında atılıyorlar. Normal bir bez gibi emici ve çocukların altını kuru tutma özelliğine sahip olan bu külotlar, pratik şekilde kullanılabildiklerinden dolayı da anneler tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Yıkanabilir Alıştırma Külotları

Alıştırma külotlarının diğer bir çeşidi ise yıkanabilir olanlar. Bu alıştırma külotları, çocuklar altına kaçırsa da diğerleri gibi emicilik ve kuru tutma özelliğine sahipler. Diğerlerinden farkı ise, çamaşır makinesinde yıkanıp yeniden kullanılabilmeleri.

Her iki model de çocukların bellerinin esnekliği hesaplanarak ve hareketlerine uyum sağlayacak şekilde tasarlanıyor ve üretiliyorlar. Çocukların cilt sağlığı açısından da oldukça faydalı olan alıştırma külotları, bebeklikten çocukluğa geçiş döneminde olan çocukların hassas ciltlerine uyumlu şekilde üretiliyor. Bu nedenle üretiminde herhangi bir kimyasal madde kullanılmıyor.

Alıştırma külotları kullan at ya da yıkanabilir olarak ve emicilik özelliklerine göre farklı fiyatlara sahipler. Bu külotlar, tuvalet eğitimlerinde kullanılan diğer ürünlerle birlikte kullanıldığında; çocukların tuvalet alışkanlığı kazanması sürecine büyük katkı sağlıyor.

 

 

Son Gezilen Ürünler