Sıralama
ÜzgünüzAradığınız kriterlere sahip bir ürün bulunamadı.

Aktivite Kitapları
Aktivite kitapları farklı kavramların ve terimlerin öğrenilmesini sağlayan, eğitime yönelik kırtasiye ürünleri arasında yer alır. Doğduğu günden başlayarak öğrenmeye eğimli olan insanoğlu, bebeklikte oyuncak ve oyunlardan başlayarak her gün yeni şeyler öğrenir. Anne Babalar, bebeklerine eğitimsel oyuncaklar ve kırtasiye ürünleri alarak öğrenme sürecini en iyi şekilde sürdürmesine yardımcı çalışır. Günümüzde eğitim, sadece okulla sınırlı değildir. Okul öncesi dönem için özel olarak üretilen kırtasiye ürünleri ile eğitime daha erken dönemlerde başlanabilir. Baby Mall’da bulunan birbirinden farklı kırtasiye ürünleri sayesinde, hem bebeklerinizi hem de çocuklarınızı eğlendirerek eğitmeye başlayabilirsiniz.

Aktivite Kitapları ile Çocuklar Çevrelerini Farklı Algılamaya Başlar

Çocuğunuzun gelişimine katkıda bulunmak istediğinizde, eğitici oyuncaklar veya kırtasiye ürünleri almanız gerekir. Böylece çocukların hem eğlenmesini hem de yeni bilgileri öğrenmesini sağlarsınız. Çocukların kendi dışındaki dünyayla, küçük yaştan itibaren ilgilenmesi gerekir. Kendi benliklerinin farkına varmaları ve benlik bilinci oluşturabilmeleri için; dış dünyayla iletişim bir tercih değil, zorunluluktur. Dış dünyaya ait unsurları içerisinde barındıran ve yaşamı görsel olarak öğreten aktivite kitapları, çocukların çevrelerini daha farklı ve analitik olarak algılamalarını sağlar. Hayal dünyası gelişen çocuklar, daha küçücükken yeni kavram ve terimleri öğrenerek yaşama hazırlanırlar.

Aktivite Kitaplarının Faydaları Nelerdir?

Aktivite yapmaya yönelik kitapların hedefledikleri özel faydalar vardır. Zihinsel gelişime destek olan bu kitaplar, dil gelişimi için de önemlidir. Aktivite kitaplarının diğer faydalarını şu şekilde sıralayabilirsiniz:

  • Hayal dünyasını geliştirir.
  • Kitaplara karşı ilgisi artar.
  • Duyusal ve motor gelişim için faydalıdır.
  • Görsel zekâyı geliştirir.
  • Dil gelişimi için faydalıdır.

Bu kitapları, çocuğunuzun bebeklik döneminden itibaren kullanmaya başlayabilirsiniz. Renk renk sayfalar, çocukların ilgisini çeker. Kitaplar, çocukların renk bilgisine de olumlu katkı sağlar.

Çocukların Yeni Bir Dünya Kurması İçin Aktivite Kitapları

Renk, biçim, hayvan, araç ve yiyecek gibi varlıkların isimlerini öğrenen çocuklar; oyunlarında bu unsurları kullanmaya başlar. Aktivite kitapları, çocukların öğrenmeye karşı sevgisini artırır. Dokulu olarak hazırlanan bu kitaplardaki görseller, karşıladıkları kavramları çok iyi bir biçimde temsil eder. Uzmanlar eşliğinde ve titizlikle hazırlanmıştır. Kolayca kullanılabilen ve içerisinde şarkı etkinlikleri de olan kitaplar, çocukların sağlığına zarar vermeyen malzemeler kullanılarak üretilir.

Son Gezilen Ürünler