Sıralama

Bebek Banyo Aksesuarları

Bebekler belirli bir yaşa gelene kadar, çocuklar gibi banyo yaptırılamazlar. Banyoları konusunda ayrı bir emek ve özen gerekir. Bebek banyo aksesuarları ise annelerin en büyük yardımcısı olarak karşımıza çıkar.

Bebeklerin tüm ihtiyaçlarının karşılanması için tamamen sağlığa zararsız ve annelerin işlerini kolaylaştıracak şekilde üretilen banyo aksesuarlarıyla, bebek banyoları hem çok daha kolay hem de çok daha keyifli şekilde yaptırılabilir.

Bebek Banyo Aksesuarları Nelerdir?

Bu konuda oldukça geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Bebek küvetleri, küvetler için özel tasarlanan banyo matları, kovalar, maşrapalar, bebek duş başlıkları ya da bebek banyo şapkaları, banyo oyuncakları ve file gibi ürünler bebeklerinizin banyo saatlerini hem keyifli hem de sizin için kolay hale getirecek ürünlerden sadece bir kaçı.

En Çok Kullanılan Bebek Banyo Aksesuarları

Bebeklerin ciltleri bize göre çok daha hassas olduğu için, anneler bebeklerinin küvetlerine direkt şekilde temas etmesinden kaçınırlar. Bebeklerinin düşmemesi için de bir güvenlik yardımcısıdır diyebiliriz. Bu nedenle de özel olarak üretilen bebek banyo fileleri ve matları en çok kullanılan banyo aksesuarları içinde yer alıyor. Bebek küvetine uygun şekilde tasarlanmış bu aksesuarlar, küvete kolayca monte edilerek kullanılıyor. Bebekler bu matların ya da filelerin üzerinde yatarak banyonun tadını çıkarıyorlar.

Diğer çok kullanılan bir ürün ise bebek banyo ve duş şapkaları olarak öne çıkıyor. Bu ürünler bebeklerin başlarına takılan, suyun ya da şampuan köpüğünün bebeklerin yüzüne ya da gözlerine gelmesini engelleyen pratik ürünlerdir.

Bebek süngerleri de en çok kullanılan banyo aksesuarları arasında yer alır. Bebeklerin hassas ciltlerine özel, bazıları tamamen organik malzemeden üretilen bebek banyo süngerlerinin en önemli özelliği oldukça yumuşak olmalarıdır. Dilerseniz bebek süngerlerinin çeşitli renklerde ve figürlerde üretilen modelleri de bulunur. Bu sayede bebekler banyo yapmaktan daha çok keyif alır.

Küvet içinde kullanılan bebek oturakları da anneler tarafından oldukça sık tercih edilen ürünlerin başında geliyor. Bebek oturakları sayesinde bebeğiniz küvetin içinde güvenli şekilde oturabiliyor. Bu oturaklar bebek banyolarını anneler için hem daha güvenli hem de daha kolay hale getirdiğinden dolayı tercih ediliyor ve sıkça kullanılıyor.

Son Gezilen Ürünler