Sıralama

9-18 Kg Oto Koltukları

9-18 kg oto koltukları, 9 aylık olan bebekleriniz ile 3,5 yaş arası bebeklerinizin kullanımına uygundur. Grup 1 olan 9-18 kg oto koltukları, bebeklerinizin maksimum güvenlikli ve maksimum konforda seyahat etmesini amaçlar. Bebeklerinizin konforlu ve güvenli seyahat etmesini sağlayan 9-18 kg oto koltukları, taşıyabildiği kilo kapasitesi nedeniyle en kullanışlı oto koltuğu grubudur.

9-18 Kg Oto Koltukları Seçilirken Dikkat Eidlmesi Gereken Noktalar

9-18 Kg Oto Koltukları Özellikleri

9-18 kg oto koltukları seçilirken dikkat edilmesi gereken noktalardan ilki; alacağınız 9-18 kg oto koltuğunun uluslararası geçerliliğe sahip güvenlik sertifikalarına sahip olmasıdır. Bebeğinizin güvenli bir yolculuk geçirmesi ilk bakılacak noktadır. Sonrasında ise 9-18 kg oto koltuğunun yapıldığı kumaşı bilmeniz gerekir. Terletmeyen, nefes alan, antialerjik ve hijyenik bir kumaş hem sizlerin içini rahat tutacak hem de bebeklerinizin yolculukları konforlu olacaktır. 9-18 kg oto koltuklarının emniyet kemerine sahip olması da çok önemlidir. Çocuklarınızı maksimum seviyede güvende tutacak olan emniyet kemerleri üç noktalı, beş noktalı ve araç kemeri gibi birkaç çeşide sahiptir.

 

9-18 Kg Oto Koltukları Hakkında Sık Sorulan Sorular

Soru: 9-18 kg oto koltukları kaç yaşındaki çocuklar için uygundur?

Grup 1 olan 9-18 kg oto koltukları 9 ay ila 3.5 yaş arasındaki bebekleriniz için uygundur.

Soru: 9-18 kg oto koltukları fiyatları nelerdir?

9-18 kg oto koltukları yapıldıkları malzemeler, sahip oldukları sertifika ve özelliklere ve maliyetlerine göre değişken fiyatlara sahiptir. Mağazamızdan her bütçeye uyan, kaliteli ve bebeğinizi güvende tutacak olan oto koltuğu modellerimize ulaşabilirsiniz.

Son Gezilen Ürünler