ARAMA DARALTMA
Tüm indirimler ve kampanyaları görmek için tıklayın.

Bebek Arabası

KATEGORİLER

Kategori Hakkında

Bebek Arabası

 

Bebek arabası anne ve babaların en büyük yardımcısı. Anne ve babaların bebekleriyle birlikte rahatça seyahat etmeleri ve zaman geçirebilmeleri için üretilen bebek arabaları, ailece yapılacak gezilerde kolayca kullanılmak üzere dizayn edilmiştir. Bebek arabaları, bebeklerin bedeni ve annenin rahatlığı için kolay bir kullanıma sahiptir. Bebek arabaları, kullanım amaçları ve fiziksel yapılarına göre farklılık göstermektedir. 

Bebek arabaları tekerlek sayısıyatış pozisyonu, itme sapının farklılığına göre çeşitlere ayrılmaktadır. Bebek arabası fiyatları için sayfamızı inceleyebilir; puset3 tekerlekli bebek arabası, çift yönlü bebek arabası, baston bebek arabasıikiz bebek arabasıtravel sistem bebek arabası ve bebek arabası aksesuarlarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Bol çeşit ve avantajlı fiyat seçenekleriyle bebek arabası çeşitlerini görmek ve kullanıcı yorumlarını okuyup bilgi edinmek için uygun adres Babymall.

Bebek arabası alırken dikkat etmeniz gereken:

  • Bebek arabaları, bebeklerin ve ebeynlerin rahatlığı için tasarlanmaktadır.
  • Bebek arabası, bebeğin ebeveynini görebilecek şekilde gezebilmek için tasarlanan çift yönlü oturma ünitesine sahip olmalı,
  • İtme kolunu rahat hareket ettirebilmek için 360 derece oynar olmalı,
  • Temizliği için bebek arabasının kılıfının kolay sökülüp yıkanabilir olmalı,
  • Her mevsim şartında kullanabileek olan tentesi bulunmalı,
  • Geniş hacimli sepeti olmalı,
  • Rahatlıkla katlanabilir sağlam ve hafif yapıda olmalı,
  • Bebeğin uyku halinde tam yatış pozisyonu alabilmesini sağlayacak nitelikte olmalıdır.

Bebek arabaları modelleri:

Baston Bebek Arabaları: 5 noktalı olan emniyet kemerleri ve silikon tekerleklere sahiptir. Baston bebek arabası modeli gayet hafiftir. Bebek arabası tavsiyelerini okuyup tanıtımlarını izleyerek seçiminizi yapabilirsiniz.

Bebek arabaları: En geleneksel özelliklerin modernleşmesiyle üretilen bu bebek arabası modelinde alt sepeti bulunur. 

Üç Tekerlekli Bebek ArabalarıBebek arabası modelleri içerisinde en hafif olanlarından biridir. Üç tekeri bulunması sebebiyle daha kolay katlanır ve daha kullanışlıdır. 

Travel Sistem Bebek Arabaları: Ergonomik yapısı ile bebek için sağlıklıdır. Üç farklı pozisyona ayarlanabilen sırt dayanağı bulunmaktadır. Çift yönlü kullanım imkanı sunmaktadır. Travel sistem bebek arabaları hakkında bilgi almak için Babymall.com.tr'yi ziyaret edip travel sistem bebek arabası modelleri ve fiyatlarına göz atabilirsiniz.

İkiz Bebek Arabaları: İkiz olan minik bebeklerin rahat edebilmesi için tasarlanmıştır.Fren tertibatı güvenli olup patlanmaz büyük lastiğe sahiptir. İkiz minikler için ikiz bebek arabası modelleri Babymall'de!

Hesaplı ve kaliteli bebek arabasını nereden alabilirim?

Bebeğinize en uygun bebek arabasını almak için Babymall'de arama bölümünden bebek arabalarını arayın. Karşınıza çıkan bebek arabalarının tanıtım videolarını izleyip ve tavsiyeleri okuyarak bebeğinize uygun bebek arabası modelini Babymall'de seçebilirsiniz.

Babymall.com.tr'de bulunan ebeveynlerin en çok tercih ettiği modeller; Maclaren Bebek ArabasıBugaboo Bebek ArabasıQuinny Bebek ArabasıConcord Bebek ArabasıBaby 2 Go Bebek ArabasıChicco Bebek ArabasıKraft Bebek Arabası'dır.