ARAMA DARALTMA
Tüm indirimler ve kampanyaları görmek için tıklayın.

Ana Kucağı ve Oto Koltuğu

KATEGORİLER

Kategori Hakkında

Oto Koltuğu ve Ana Kucağı

Güvenli bir yolculuk için oto koltuğu ve ana kucağı kullanmanız şart. Oto koltuğuoto koltuk yükselticileri ve seyahat güvenliği ürünleri için güvendiğiniz markalar Babymall'de. Ana kucağıev tipi salıncakportbebe ve kanguru ürünlerini de bu sayfada bulabilir, minik yavrunuz için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Ana kucağı nedir?

Ana kucağı, bebeğinizi her daim yanınızda tutmaya yarayan pratik bir üründür. Genellikle üst kısımda bebeği taşımak için bir tutacağı bulunur. Tutacağının bağlı olduğu kısımda ise bebeğin rahat edebileceği türde ve sağlam bir malzemeden beşiği andıran bir gövdesi vardır. Kolay kullanımı sebebiyle çoğu anne ve babanın tercih ettiği bebek ürünleri arasında üst sıralarda yer alır.

Ana kucağı alırken nelere dikkat etmeliyim?

Ana kucağı seçiminizi bebeğinizin ve sizin ortak ihtiyacınıza göre belirlemelisiniz. Dilerseniz ürün seçiminizi yapmadan önce bu konuda deneyimli olan anne babaların ana kucağı tavsiye ve ürün yorumlarına da sitemizde göz atabilirsiniz.

Ana kucağı çeşitleri

Ebeveynlerin ihtiyaçlarına göre farklılık gösteren ana kucağı modelleri mevcuttur.

Ayarlanabilir ana kucağı: Bebeğinizin rahatına, isteğine ya da ihtiyacına göre dilerseniz beşik gibi yatırabileceğiniz, yatma açısını ayarlayabileceğiniz ana kucaklarıdır.

Oto koltuğu / ana kucağı: Bu ana kucağı çeşidini ise ihtiyacınıza göre oto koltuğu olarak da kullanabilirsiniz. Eğer arabanız mevcutsa oto koltuğu / ana kucağı ürün grubunu tercih etmeniz sizin için daha cazip olabilir.

Ana kucağı alırken neden Babymall’u tercih etmeliyim?

Ana kucağı alışverişinizi Babymall’den ürün arama bölümüne merak ettiğiniz ana kucağı markası ve modelini yazıp aratarak, sonrasında ise ilgili ürünün video ve ürün yorumlarını inceleyerek gerçekleştirebilirsiniz. Böylece hem merak ettiğiniz ana kucağı hakkında bilgi sahibi olabilir hem de bir tık ile siparişinizi verebilirsiniz.

Babymall'de bulunan ve anne babaların en çok tercih ettiği popüler ana kucağı markaları şunlardır: Maxi Cosi ana kucağıCybex Ana Kucağı, Chicco ana kucağıFisher Price ana kucağıBaby2Go ana kucağıConcord ana kucağı4 Moms Mamaroo ana kucağı ve Kraft ana kucağı.